• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PageMaster # Röporaj # 25.05.2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muhabir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2013
Puanı
143
Adı Soyadı : - Ersan *****

Doğum Tarihi : - 19-06-1996

Yaşadığı Şehir : - Bursa

Memleket : - Gemlik

Meslek : - Öğrenci ve Youtubede yevmiyeyle çalışıyorum :D

Tuttuğu Takım : - Fenerbahçe

Burcu : - İkizler

lblwj.png

Hobileriniz : - Kitap okumak (çok mu klişe oldu? :D ) , Futbol oynamak,izlemek vs. , Tenis maçı izlemek,Bedende badminton oynamak :D (sporun her türlüsünü seviyorum sanırım.) , Kovboy filmleri seyretmek (özellikle Lee Van Cleef ile Clint Eastwood'un filmleri) , Eski şeyler üzerine araştırma yapmak (En son Soğuk Savaş dönemi Uzay Yarışlarını araştırdım. Müzik dinlemek,Kahvede batak atmak,Maç analizi yapan programalrı seyretmek ve daha uzaaaaaar gideeer :D

Fobileriniz : - Güvenliği olmayan yükseklik (yani nasıl diyelim uçaktan vs. korkmam.Balkonun korkulukları alçaksa 3.kattan bile korkarım fakat korkuluk çok yüksek olsun gökdelenin tepesine bile çıkarım.Tek sorun başımın dönüp düşme korkusu.

Forumdaki İlk Nick'i : - FB_ERSAN_FB

Silkroad İle Tanışması : - Abimin arkadaşı oynuyormuş cd yi getirmişti ve yüklemişti.Oyuna çok zor giriyordu o zamanlar.Abim bu sebeple 1-2 hafta oynadı ve bıraktı.Ben ise yıllarca devam ettim.

MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? : - Sohbet,Eğlence,İnsanlara yardım etmek.

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? : - Segada çok güzel bir oyun vardı.Küççüken bu oyunu taparcasına severdim.Sonrasında Sega bozuldu felan bir daha hiç oynayamamıştım içimde ukteydi ve nickime kadar işledi.Fakat bu yıl oyunu araştırmam sonucu buldum ve pcden doyasıya oynadım. :D

Forumda ve Oyunlarda sizi kızdıran başlıca 3 kusurlu hareketi yazabilirmisiniz ? : - Hoşuma gitmeyen siyasi konular,Oyunlarda guildler arası düşmanlık -kavga,Ufacık sebeplerden kavga çıkması.

Hangi Spor dalı ile uğraşıyorsunuz ve neden o spor dalını seçtin ? : - Futbol ile uğraşıyorum ve salı günü hakem mülakatlarım da var daha içli dışlı olacağım inşallah :D

Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu ve neden? : Klişe cevap geliyoor.Kimsenin hayatını yaşamak istemezdim sanırım :D

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? : - Genel olarak Türkçe Rock.En sevdiğim müzik yok en sevdiğim müzikler var bir kaç tane örnek verecek olsam Türkçelerden Şebnem Ferah - Okyanus , Ahmet Kaya - Bahtiyar , Cem Karaca Mapushane,Islak Barış Manço - Can Bedenden Çıkmayınca Yabancılardan ise Katyusha , The Final Countdown ,We Are The Champions ve We Will Rock You. Bayağı yazdım sanırım.

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? : - Severim fakat yolculuk yapmayı sevmiyorum çok.Özellikle araba-otobüs tutardı beni yavaş yavaş geçti daha.Türkiye dışına hiç çıkmadım.Türkiyede ise Muğla ve Bursa dışında bir yere gidemedim daha maalesef.

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? : - Rusya >>Moskova>>Kızıl Meydan>>Lenin Mozalesi

lblwj.png

MaxiGame'de çalışan yönetimdeki kişiler hakkında yorumlarınız nelerdir?

Deepblue : - Ümit abi çok iyi bir abidir :D Kendisini çok severim sohbeti felan iyidir.Black Pearl ile uğraşıyor şu aralar :D
Terk-i Diyar : - Kahraman abiyide severim uzun zamandır konuşamıyoruz forum içi vs.En son sağlam kızdırmıştım sanırım siyasi konular yüzünden :D Buradan sevgiler saygılar
The Bright : - Çok iyi bir arkadaştır. Ben moddum oda Mod olmuştu o zaman daha Eien* ken tanışmıştık :D Azimli, çalışkan.O admin oldu ben daha global moddumki birde üstüne down oldum :D
Ruthless : - Karaca da fanatik birisidir.Tam Fenerbahçeli :D

KaRa : - Onu tam olarak eski röportajında tanımıştım.Zaten röportajı paylaşıldı kaç hafta konu oldu foruma :D Etek parçalıyor diye :D Galatasaraylıdır ve vsro fileslerin peygamberidir tabiri caizse :D Bilmediği konu yok.
Saint : - Emre de çok iyidir :D Müzik yarışmasını yönetir her hafta.Marvelin ünlü isimlerinden :D

lblwj.png

Yemek yapmayı biliyormusunuz ? : - Hayır bildiğim tek şey Dominos ve Burger King

En sevdiğiniz renk ? : - Çoğu rengi severim ben :D

En sevdiğiniz şarkı ve nedeni ? : - Yukarıda cevapladım

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : - 8.Sınıfta müzik öğretmeni notları okuyordu etrafına toplanmıştık.Karışıklıkta kafasına tokat atmıştım :D ve bu yıl gerçekleşen bir olayı anlatayım.Okulda arkadaşın çantada biber gazı buldum ve koridora çıkıp eğlence olsun diye arkadaşlarla sıktık.Ardından bütün koridor öğrenciler öğretmenler öksürdü fenalaştı. Ben,Gazı getiren ve sıkan arkadaş 3'er gün uzaklaştırma cezası aldık.

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? : - Şuan çok ruhsuzum birşey istemiyor canım :D Dominostan sipariş yapmıştım.%100 mutlu müşteri kampanyasından yararlanmak istedi canım aradım az önce parayı geri iade istiyorum lezzeti beğenmedim dedim.İlgilendiler geri dönüş yapıcaklar tekrar onu bekliyorum işte :D 13.50 tl bedavaya gelicek sanırım :D

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan ? : - Annem başta olmak üzere ailem

Hayvan besliyor musunuz ? : - Hayır.Bir ara karınca ve ateş böcekleri besledim 4-5 gün sonra öldüler. Şu andaki projemse balkona toprak doldurup solucan beslemek fakat bunun için ayrı bir eve çıkmam gerek sanırım :D

Karşı cinste hoşlandığın tip ? : - Güzel olması zaten klasik, fazla geveze cıvık olmamalı kesinlikle tahammül edemem :D Sosyal fakat görgülü edepli birisi olmalı.Ayrıca cahil de olmamalı hiç birşeyden anlamayan kızla ilişkimi yürür oturup 2 dakika sohbet edilmeyecek çok kız vardır

Benzetildiğiniz biri var mı ? : - Yok

Aşk herşeyi affeder mi sizce ? : - Bilmem

Gelecek planlarınızı anlatırmısınız ? : - Ben önceden plan yapmam :D

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? : - Çok güzeldir

Örnek aldığınız kimse varmıdır ? : - Yok la var arası.Lenini çok severim :D

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? : Feciiii :D

Moderatörün son düzenlenenleri:
Hayvan besliyor musunuz ? : - Hayır.Bir ara karınca ve ateş böcekleri besledim 4-5 gün sonra öldüler. Şu andaki projemse balkona toprak doldurup solucan beslemek fakat bunun için ayrı bir eve çıkmam gerek sanırım :D

Bu nasıl fantazidir arkadaş :D

Ersan laan ben seni büyük sanıyordum, adamım benimm daha çok sempati duydum şimdii :askk:

Fazla zekiyimya ondan büyük gibi duruyorumdur :D

----------

Bu nasıl fantazidir arkadaş :D

Böcekseverim ben :D

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : - 8.Sınıfta müzik öğretmeni notları okuyordu etrafına toplanmıştık.Karışıklıkta kafasına tokat atmıştım :D ve bu yıl gerçekleşen bir olayı anlatayım.Okulda arkadaşın çantada biber gazı buldum ve koridora çıkıp eğlence olsun diye arkadaşlarla sıktık.Ardından bütün koridor öğrenciler öğretmenler öksürdü fenalaştı. Ben,Gazı getiren ve sıkan arkadaş 3'er gün uzaklaştırma cezası aldık.

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? : - Şuan çok ruhsuzum birşey istemiyor canım :D Dominostan sipariş yapmıştım.%100 mutlu müşteri kampanyasından yararlanmak istedi canım aradım az önce parayı geri iade istiyorum lezzeti beğenmedim dedim.İlgilendiler geri dönüş yapıcaklar tekrar onu bekliyorum işte :D 13.50 tl bedavaya gelicek sanırım :D

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? : Feciiii :D

Dostum sen nasıl bir insansın :D :D :D

3 gün uzaklaştırma sicile işlendiyse hakemlikte sıkıntı olmasın ?

Ooo ikizler burcu görmek güzel. :D Güzel röportaj olmuş, teşekkürler. :D

Geri