• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Paidverts

GodIsCoking

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 May 2009
Puanı
52
Site Paidverts Sitesi Arkadaşlar ;

Bana göre tartışmasız 2014 yılının en iyi PTC sitesi ve 2015 yılınında en iyisi olmaya açık ara en büyük aday

Neden Derseniz ?

Buyrun benim nedenlerim..

GELEN REKLAM ÖRNEKLERİ

Gelen Reklam Örnekleri (Benim Puanım Şu anda 750.000 - Site Puana Göre Reklam Çıkartır)

Eski tarihli reklam örneği

7V6025.jpg

9 Ocak'ta Gelen Bir Reklamlardan bir sayfa

99mJvk.jpg

ALDIĞIM ÖDEMELER

A01RY0.jpg

Dikkat ettiyseniz 2.sayfa da var orda da $26 $4 ve $2'lık ödemelerim var. Almış olduğum ilk 3 ödemeler yani..

KULLANICILARIN SİTEYE YAPTIĞI YATIRIMLARDAN ÖRNEKLER

Tüm zamanların en çok yatırım yapanları

12JQnA.jpg

Ocak Ayının En Çok Yatıtım Yapanları

PYlLE9.jpg

Referansım Olmak İsterseniz : Buradan Kayıt Olabilirsiniz
Refsiz Kayıt : Buradan (Site otomatik birisini sponsor olarak size atayacaktır.)

Her türlü sorunuzu konu altına yazarak da sorabilirsiniz.Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

Saygılarımla,
Paidverts'e Üye Oldum Ne Yapmam Gerekiyor ?

1) Öncelikle üstteki My Members Home butonuna basıyoruz.

2) Sağ tarafta yer alan menüdeki View Paid Ads butonuna basıyoruz.

3) Altta çıkan 16 adet 25 BAPS reklamlarını izliyoruz ve toplamda 400 puan kazanıyoruz.

4) 50 BAP puanımızı verip sarı kutucuğun içindeki Micro Reklam Paketini alıyoruz. İçinden ;

5 Adet 0.0005$
5 Adet 0.001$
1 Adet 0.005$
1 Adet 0.0125$

reklam çıkıyor ve bunları izliyoruz.

5) 50 BAP puanımız karşılığında Micro Reklam Paketinden bir tane daha alıyoruz ve onları da izliyoruz.

Hesabımızda 300 Puan kalıyor ve hergün düzenli olarak bu işlemi paylaşıyoruz. Hesabımızda 10-12 gün içinde 1$ birikiyor ve Biriktirdiğimiz 1$ karşılığında siteye Buy Ads bölümünden reklam veriyoruz ve site bize 3100 BAP puanı hediye veriyor. Böylece 1$ karşılığında aslında 3100 BAP puanı almış oluyoruz ve 1.Gruba yükseliyoruz. Toplam 14 tane grup var. 2 adet micro paket hariç site bize artık otomatik olarak reklam çıkartmaya başlıyor ve çıkan reklamları da izleyerek para kazanıyoruz. Grubunuz ne kadar yüksekse ona göre reklam meblası da yüksek oluyor.

Örnek :

6.grupta yer alan birisine 1$, 4$, 10$ gibi reklamlar çıkabiliyor gün içerisinde. Siteye yapılan yatırım ne kadar yüksekse kazanç da o kadar yüksek oluyor.

Gruplar :

BAP Group 1 ........ 1600 to 12000
BAP Group 2 ........ 12000 to 24000
BAP Group 3 ........ 24k to 48k
BAP Group 4 ........ 48k to 96k
BAP Group 5 ........ 96k to 180k
BAP Group 6 ........ 180k to 360k
BAP Group 7 ........ 360k to 720k
BAP Group 8 ........ 720k to 1.5m
BAP Group 9 ........ 1.5m to 3m
BAP Group 10 ....... 3m to 6m
BAP Group 11 ....... 6m to 20m
BAP Group 12 ....... 20,000,000+
BAP Group 13 ....... 50,000,000+
BAP Group 14 ....... 100,000,000+

Hangi grupta yer alıyorsak site bize ona göre reklam çıkartmaya başlıyor.

Bu durumda yapmanız gereken tek şey biriken hesabınızdaki para ile siteye reklam vermek ve BAP puanınızı arttırarak gruplarda yükselmek.

Siteye yatırım yaparak da bap puanınızı yükseltebilirsiniz. Mesela 100$'lık reklam verirseniz paypal hesabınızdan site size 310.000 BAP puanı hediye verir böylece direk 6.gruba yükselmiş olursunuz ve hiç uğraşmadan yüksek meblalı reklamlara tıklarsınız. Vermiş olduğunuz parayı 1-2 ay içerisinde mutlaka geri çıkartırsınız.

Referansım Olmak İsterseniz : Buradan Kayıt Olabilirsiniz
Refsiz Kayıt : Buradan

Saygılarımla,

Not:Alıntıdır !

Son düzenleme:
Geri