• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pain ile Level düşürme [Sp kasanlar için]

Batuhan A.

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Ağu 2009
Puanı
56
51dml0.png

Bir arkadaşımdan öğrendiğim taktiği sizinle paylaşmak istiyorum. Bu rehber sayesinde Hotan'daki çiçeklerden çok daha hızlı bir şekilde farm yaptığınız charınıza level düşürebilirsiniz.

maxicon1.png

Öncelikle gerekli olan şeyler :

Level düşüreceğimiz canavardan yüksek level bir Warrior. [Pain açık olacak.]

Level düşüreceğimiz canavardan yüksek level bir char. [Canavar saldırırken yatmaması lazım.]

Res charımız.

maxicon1.png

Anlatıma geçelim :

Adım 1.) Öncelikle level düşüreceğimiz canavarlardan 1-2 tanesini tenha bir yere çekiyoruz.

Adım 2.) Warriorumuz ile yüksek level charımıza PAIN QUOITA (nasıl yazıldığını unuttum) buff'ını veriyoruz.

Adım 3.) Canavarların yüksek level charımıza saldırmasını sağlıyoruz.

Adım 4.) PAIN buff'ından dolayı party'nin canı gidecektir ve bu sayede düşük level olan farm charımız ölecektir.

Adım 5.) Charımız öldüğü zaman resliyoruz.

Bu kadar basittir arkadaşlar.

maxicon1.png

Bir resim :

2wom1hz.jpg

Kendi bilgisayarımda değildim Paint'ten yapmak zorunda kaldım resmi kusura bakmayın :D

hmm mantıklı aslında fakat tüm pt den hp götüren pain değilde fenceler diye biliyordum neyse farketmez güzel fikirmiş de seri olması gerek serimi acaba?

hmm mantıklı aslında fakat tüm pt den hp götüren pain değilde fenceler diye biliyordum neyse farketmez güzel fikirmiş de seri olması gerek serimi acaba?

Hotandaki çiçeklerden 5-10 kat daha seri diye biliyorum :D 1 saatte 10-12Lv düşürdüm diyordu sanırsam arkadaşım :) Yarın kesin bilgi alacağım.

Canavarın bi vuruşuyla 2 char birden yatabilir bu çoklu bi level düşüşü için mantıklı bişi ^^

Evet ama yüksek lwl warrior diyo warrior a mob 10 anca vurur adam 10 vura vura mı ölcek :D

----------

fence basarsa ölebilir

Geri