• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pamukkale - Kamil Koç ?

Kirbythelast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
85
konu çok saçma biliyorum fakat idare edin. 2 yıldır otobüs yolculuğu yapmadım. Her zaman uçak ile seyahat ettim. Aslında; 14 saatlik İstanbul - Fethiye yolculuğu çekilmiyor. Geçmişe baktığımda bu iki firma ile de yolculuk yaptığımda (istanbul-ısparta arası) hiç de memnun kalmamıştım ama şuan bunlara mecburum :D Kısacası hangi otobüs firmasını önerirsiniz ? (wireless konusunda kamil koç, uğraştırıyor. Sms vs yollattıyor diye gidesim yok :D ) çok anormal bir konu ama yolculuk yapanlardan fikir almam lazım :D

Not: hakan ( [MENTION=207644]pureLove[/MENTION] ) gel beni otogardan al :spn:

Iki firma Türkiye de çok önemli yer tutar biri metro diğeri kamil koç.
Biletteki yolcu numarasını internete girince zaten açılıyor pek smslik durum yok yani 25 saniyelik iş

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Iki firma Türkiye de çok önemli yer tutar biri metro diğeri kamil koç.
Biletteki yolcu numarasını internete girince zaten açılıyor pek smslik durum yok yani 25 saniyelik iş

daha önce kamil koçta biletteki numarayı bilmem nereye sms atıyoruz diye hatırlıyorum. belki de yanlış hatırlıyorumdur. Metro maalesef Fethiye'ye gidiş saati biraz geç

daha önce kamil koçta biletteki numarayı bilmem nereye sms atıyoruz diye hatırlıyorum. belki de yanlış hatırlıyorumdur. Metro maalesef Fethiye'ye gidiş saati biraz geç

Sms değil googleye girip internete bağlamaya çalışınca yolcu numarasını istiyor Biletteki onu sayfaya yazınca bağlanıyorsun

Kamil Koç rahattır, servisi iyidir. Ulusoy dakiktir. İkisi de iyidir. Metro'ya hiç bulaşma bence :D

bileti netten ayırt orda arabanın modeli yazar onu sorgula netten teknolojilerini öğren+müşteri hizmetlerini ara sor ben bu arabaya bineceğim şu bu varmı onda diye şahsen ben şehir dışında yaşadığım 4 yıllık burdur üniversite macerasından sonra şunu rahatlıkla söyleyebilirimki 5 lira fazla alıyordur yada aynıdır pamukkale ama pamukkalenin arabaları kamil koçtan daha iyidir sen binmeden önce ara sor ama pamukkalede daha çok imkan var 2 firma arasındaki bu teknolojik kalite farkını bizzat yaşayarak gördüm...
Kazara metroya falan bulaşma şehirlerarası dolmuş gibi heryerde duruyor rahat 2-3 saat geciktirir ve yorar insanı indi bindi durakları var afyonda normalde 1 molası vardı o molanın haricinde 4 kere daha durdu araba yolcu alıp indirmek için adam diyor beni şu ilçeye götür ücret 5-10 lira... Güzergah üzerindeki her şehirde bunu yapıyorlar utanmasalar belediye etiketi taktırıp şehir içi hattına girecek

bileti netten ayırt orda arabanın modeli yazar onu sorgula netten teknolojilerini öğren+müşteri hizmetlerini ara sor ben bu arabaya bineceğim şu bu varmı onda diye şahsen ben şehir dışında yaşadığım 4 yıllık burdur üniversite macerasından sonra şunu rahatlıkla söyleyebilirimki 5 lira fazla alıyordur yada aynıdır pamukkale ama pamukkalenin arabaları kamil koçtan daha iyidir sen binmeden önce ara sor ama pamukkalede daha çok imkan var 2 firma arasındaki bu teknolojik kalite farkını bizzat yaşayarak gördüm...
Kazara metroya falan bulaşma şehirlerarası dolmuş gibi heryerde duruyor rahat 2-3 saat geciktirir ve yorar insanı indi bindi durakları var afyonda normalde 1 molası vardı o molanın haricinde 4 kere daha durdu araba yolcu alıp indirmek için adam diyor beni şu ilçeye götür ücret 5-10 lira... Güzergah üzerindeki her şehirde bunu yapıyorlar utanmasalar belediye etiketi taktırıp şehir içi hattına girecek
Bahsedilmişken mimleyeyim efetur da aynısını yapıyor. Tecrübeyle sabit.

Kamil koç tabikide,wi-fi kîsmına gelecek olursak bağlanırken kullanıcı adı ve şifre sorar oda biletin üzerindeki referans no kullanıcı adi şifre ise sefer numarası oluyor.

Benden tavsiye metroya bulaşma arabaları eski ve hostları da şansına bağlı kimi iyi oluyo kimi çok laubali :)

adamsın adam.. Gelince uğrayacağım yanına bul beni

herkese yorumlar için teşekkürler. Pamukkale de karar kılmıştım fakat bilet fiyatı 80 tl olmuş. (önceden 70'di) 80 tl 14 saat yerine 130 tl 1 saatlik yolu tercih ederim deyip yine uçak tercihim oldu. (susurluk ayranı yine iptal :( )

adamsın adam.. Gelince uğrayacağım yanına bul beni

herkese yorumlar için teşekkürler. Pamukkale de karar kılmıştım fakat bilet fiyatı 80 tl olmuş. (önceden 70'di) 80 tl 14 saat yerine 130 tl 1 saatlik yolu tercih ederim deyip yine uçak tercihim oldu. (susurluk ayranı yine iptal :( )
Ya Sadık abi. Geçenlerdede gelince uğrayacağım dedin; bekledim bekledim uğramadın. Bana gün ver, saat ver otogardan beraber çıkalım. Valizlerini koyarız bizim emanetçi arkadaşa takıldıktan sonra tekrar otogara gider alırız valizlerini sonra evine mi gitcen nereye gitceksen git. :D

Ya Sadık abi. Geçenlerdede gelince uğrayacağım dedin; bekledim bekledim uğramadın. Bana gün ver, saat ver otogardan beraber çıkalım. Valizlerini koyarız bizim emanetçi arkadaşa takıldıktan sonra tekrar otogara gider alırız valizlerini sonra evine mi gitcen nereye gitceksen git. :D

o gün için mahçubum hakan'ım. Son anda nişanlım da izin alıp gelme şansı oldu paldır küldür geldik 2 gün sonra gittik. Bırak senle görüşmeyi dışarı dahi çıkamadım. Ama bu sefer tatilim var diyebilirim. Mutlaka görüşeceğiz. gece 8 de fethiye'de olacağım. fakat ondan sonra bir gün yanına uğrarım en olmadı kordon yaparızi hatta bakarız deniz sezonunu senle açarım ( şansıma :( ) :D

en olmadı bizim eve gelin misafir olun bnde fethıyedeyım (öğrenci evi ) :)

eyw kardeşim :) musait olduğumuz zaman Fethiye'de olanlarla buluşabiliriz :)

o gün için mahçubum hakan'ım. Son anda nişanlım da izin alıp gelme şansı oldu paldır küldür geldik 2 gün sonra gittik. Bırak senle görüşmeyi dışarı dahi çıkamadım. Ama bu sefer tatilim var diyebilirim. Mutlaka görüşeceğiz. gece 8 de fethiye'de olacağım. fakat ondan sonra bir gün yanına uğrarım en olmadı kordon yaparızi hatta bakarız deniz sezonunu senle açarım ( şansıma :( ) :D

eyw kardeşim :) musait olduğumuz zaman Fethiye'de olanlarla buluşabiliriz :)

facebook : alper.dalga@hotmail.com burdan mesajlaşıp iletişime geçebiliriz

Geri