• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Papatya kasılma yöntemi

Red DeviLs

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
104
2afifpw.jpg
Merhaba arkadaşlar. Ong farm'ı çok seri yapmak isteyen arkadaşlar için ideal bir yöntem
Papatya yöntemi şudur: 2 adet kasma çarı party üyelerini ortada bırakıp farklı 2 kanada ayrılır.
Önemli olan kasma charlarının kestigi mobların exp sinin birbirine gitmemesi buna çok dikkat etmelisiniz. Önce kasma charlarının biriyle etraftaki mobları kesin ve 2. kasma charına exp gidiyormu diye bir bakın. Gitmiyorsa 2 charıda birbirine exp gitmeyecek ama party üyelerine exp gidecek şekilde ayarlayın. Bu mesafeyi çok iyi ayarlamanız gerekiyor.
Kırmızı:Kasma charları
Yeşil:Partydeki charlar
vct7v6.jpg
Bu partide kasılan çarlarınızın 2 kat daha fazla exp almasını sağlayacak ve çok rahat edeceksiniz.
Eğer isteyen olursa 4 charlada yapabilir ama bunu ayarlaması çok zor.
Şu şekilde yapabilirsiniz:
6xwys5.jpg
Bu sadece ong farm için geçerli değildir.
Mesela penonlarda dağın bi tarafı penon bi tarafı ishade. Bi charı ishadeye diğerini penona salarsanız çok seri kasarsınız.
ilk5qo.jpg
Yardımcı olduysam ne mutlu bana.

Son düzenleme:
Anlatım çok kısa olmuş Batuhan.Biraz daha resimlerle felan özelleştirseydin ayrıntıya girseydin güzel olurdu...

Papatya derken neyi kastetdin güzel anlatım ayrıca teşekkürler..

Papatya derken neyi kastetdin güzel anlatım ayrıca teşekkürler..

Sanırım papatyanın ortasındaki sarı bölüm çarlar, yapraklarıda kasma charları oluyor:D 2 chardan farklı exp geldiği için ticket açmış gibi oluyorsunuz. 2kat fazla yani

güzel bilgilendirme olmus bendende 1 öneri karradada papatya cok güzel ve seri oluyor köprüye koyup 2 charınızı birini köprünün sagına birini soluna koydugunuz zamanda cok seri oluyor :)

güzel bilgilendirme olmus bendende 1 öneri karradada papatya cok güzel ve seri oluyor köprüye koyup 2 charınızı birini köprünün sagına birini soluna koydugunuz zamanda cok seri oluyor :)

Bunlar örnek amaçlı zaten her spotta yapılabilir. Tabii istisna spotlar da olabilir ama:D

ben yapmaya calıstım ama sp felan gelmiyo cok uzak dio :(

Kasan çarlar zaten sp çarını görmeli!

----------

Sen kasarken çok uzaklaşırsan exp/sp gelmez. Kasan çarlar birbirini görmüyecek, kasılan çar ikinisinde görücek. Bard'da ki dance bugu yapıyormuş gibi yani. Tamour basan çar ortada olucak(kasılan çar), diğerleri uzakta dance açıcak(kasan çarlar)!

Geri