• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Para Çekme

InTheDeeP

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Eki 2011
Puanı
10
Beyler ben mesela kartın her şeyini biliyom müşteri no falan vs vs parola b
iş bankasının bankamatiğinden para çekebilirmiyim telefona sms gitmeden ?

----------

Uppppppppppppp

Anlaşıldı evden birini hacılıyıcaksın :)

Mesaj sistemi yoksa ki yoktur gitmez ama hesap incelemelerinden incelerse görebilir.

kartsız hiçbir para çekme işleminde bulunamazsın

kartla da çektiğin para için mesaj gitmez

fakat çekip yatırdığın her para hesap özetinde görünür

eğer kredi kartından para çekicek isen nakit avans'ta mesaj gitme ihtimali var (nakit avans çekmediğim için bilmiyorum )

benim mesaj gitmiyor dediğim konu bankamatik hesap kartı

Ben 650 TL çektim bana geldi sadece iş bankası değil diğer bankalardanda geldi gerek garanti gerek yapı kredi olsun uyarı mesajı geliyor xxx şubeden şu kadar para çekildi bilginiz yok ise xxx numarayı arayın yazıyor.
ben de günlük çekme limiti olan 1500ü çekmek durumunda kalıyorum haftada bir fakat herhangi bir bilgi mesajı gelmiyor :)

Geri