• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Para Ödüllü logo ve banner yarışması.

AhmedKemal

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
41
Selamlar arkadaşlar
Gene farklı bir işle ve yarışma ile karşınızdayım.
Yarışmanın içeriği Logo, Slogan, ve Banner şeklinde olacaktır.
Yarışmaya katılmak isteyen arkadaşlar sınırsız sayıda logo, slogan ve banner hazırlayarak katılabilirler.. Hazırlanan çalışmaların üstüne "Örnektir" ibaresi koyarak çalışmalarını bir nebze korumaya almış olabilirler.

Yarışma için çalışma yapılmasını istediğimiz sitenin içeriği yeni yetenekler, yeni yüzler, yeni sesler, figuranlar, oyuncular, mankenler vs. vs. için firmalarla iş görüşmesi sağlayan bir nevi kariyernet tarzı sitedir.
site aktif değildir bu yüzden tam içeriği görme şansınız yok fakat site adresi castingturkiye.com.tr dir.

Acunu tanımayan yoktur bu sitede bir nevi Acunun yaptığı işi yapacak. reklamlara, dizilere, filmlere amator profesyonel oyuncu bulacak tabi sadece bununa sınırlı değil yeni ses sanatçıları, mankenler vs. iş kapısı olacaktır.

detay almak isteyenler veya tam olarak anlamayanlar konu altında belirtirlerse detaylı anlatmaya çalışırım.

Yarışmada 1.2.3 seçilen kişilere verilecek ödüllere gelince
1. olan arkadaşa tasarımların ücreti ödenecektir ve sitenin tüm grafik işleri diger banner logo vs. işleri kendisine yaptırılacaktır.
2. olan arkadaşada gene yaptığı tasarımların ücreti ödenecektir, ayrıca isterse hosting hediyemiz var.
3. olan arkadaşa sadece 1 tane çalışmasının ücreti ödenecektir.

Not: Çalışmaların profesyonelliği ve amatörlüğü açısından birşeyler göremediğimiz için ücretler ve verilecek hediyeler kısmını şuan için tam belirleyemedik fakat piyasanın altında asla olmayacaktır. Dahada üstünde olacaktır.

Yarışmaya Katılabilmek için sınırsız sayıda logo, slogan ve banner çalışmalarıyla katılabilirsiniz.
[ACIKLAMA]Arkadaşlar hepinizin eline koluna sağlık gerçekten içlerinizde bu genç yaşında çok iyi şeyler yapabilenler var fakat logolar ya çok cafcaflı yada cok alakasız ben şimdi şöyle birşey düşündüm logo işini çözemeyeceğiz sanırım bu yüzden en azından banner olayını hallederiz banner cafcaflı olabilir çünkü dikkat çekmesi gereken birşey

15gzdk8.png

Sloganda "Kendini keşfettir." bu resim ve sloganla sade ama göz alıcı birşey yapabiirseniz sanırım yarın akşama kadar 1 2 3 belirlenir.
bu resimdeki çalışmayı geliştirerek sadeliğini fazla bozmadan farklı birşey yapabilecek varsa buyursun

[/ACIKLAMA]
Yarışma bayram sonuna kadar uzatılmıştır. Bilginiz olsun..
Çarşamba günü 1. 2. 3. açıklanacak...
Tüm çalışmalar değerlendirilecek. (
Tüm çalışmalar diyorum yani ilk günki çalışmalardan şu ana kadar olan çalışmalar.)

Değerlendirme dışı kalacak olan çalışmalar : Hazır vektörler, Kopya çalışmalar, Yarışma kurallarına uymayan çalışmalar.

Yarışmanın tüm içerik şartları hakkı tarafımıza aittir yeterli katılım sağlanmaz ise iptal edilebilir ve tarafımızca sartlar eklenebilir ve çıkartılabilir.

İş baya bi büyüdü abi hayırlısı bakalım :)

Şu pc ye geçince birşeyler karalayayım.Yollarım abi sana özelden.

merhabalar.
logo için kullanılacak isim castingtürkiyemi ?
vektörel olması koşullar arasındamı yoksa photoshop ile 300 DPI olarak baskıya uygun yapılsa yeterlimidir veya yalnızca dijital ortamdamı kullanılacak yani baskı yapılmayacakmı ?

katılmaya çalışacağım fakat idemama'da falan çok sağlam tasarımlar çıkabilirdi, tabi ücret dolgun olacaktır :) diğer yandan buradanda güzel logolar çıkacağına eminim herkese başarılar

Son düzenleme:
kaoz birinci the ottoman ikinci olur tahminim

1. olan arkadaşa tasarımların ücreti ödenecektir ve sitenin tüm grafik işleri diger banner logo vs. işleri kendisine yaptırılacaktır.

Birincilik ödülü beni korkuttu. Şimdi oldu da şansım tuttu, aklıma iyi fikir geldi, ilk defa orjinal bir çalışma yaptım ve birinci oldum. Bir kereliğine güzel bir logo yapmak başka, sitenin tüm grafiklerini yapmak başka...

TheOttaman ve benim aramda bahse tutuştunuz ama Play&win, Hyperia, Selene, Necrolyte vb. arkadaşlar ben bilmeden Ps'yi mi bıraktı !? Ben şahsen en iyi ihtimal 3. olurum diye düşünüyorum. Ayrıca yarışma sadece bu siteye mi özel !?

Ayrıca söylediğim gibi ilk resmi yarışmam olucak, daha önce hiç logo tasarlamamıştım, bana fazla güvenenler hayal kırıklığına uğrayacak gibi...

Geri