• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Para

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AllisWell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AllisWell

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Ağu 2009
Puanı
125
Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var sizlerden görüş ve bilgi almaya geldim :) Parayla yazı tura atarız ara ara ama hep merak etmişimdir paranın dik gelme olasılığı % kaçtır? Bilimsel açıklamaları veya güzel, mantıklı, size göre doğru olan cevapları bekliyorum:shm:

---------------------------------------

Son düzenleme:
atıcağın yer düz bir yerse halı felan değilse dik gelme olasılığı yoktur bana göre

havaya atınca para ivme kazanıyor yere düşünce dik durup hareketsiz kalması çok enteresan olur yani 0.00

ortama göre değişir :) parayı dik atmak var yan atmak var :D

Ama bence parayı dik koyduğumuz zaman duruyorsa dik gelme olasılığı da vardır?

Paranın dik gelme olasılığı %0.00..
Değildir, düşük bir ihtimaldir ama imkansız değildir.İmkansız yoktur. Dış ortamdaki etkiler ile(rüzgar vb.) dik kalabilme ihtimali var evet çok düşük bir ihtimal ama imkansız değil

Geri