• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Paralel İthalat Hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Telefon alacağım fakat paralel ithalat sanırım.

Ürün Sony Türkiye Yetkili servisleri tarafından 2 yıl garantilidir. Sony Eurasia tarafından ithal edilmektedir. KKTC ve yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir. Bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır.

böyle bir şey yazıyor ve normal satış fiyatından 850 TL daha ucuz. sizce güvenilir mi bozulma olduğunda Sony Eurasia'ya mı göndereceğim ben ?

----------

upupupup

Benim bildiğim paralel olunca servisi kendileri sağlarlar.Örnek olarak istanbulbilisim. O tarz şeye ben inanmam açıkçası...

Ürün Sony Türkiye yetkili servisleri tarafından 2 yıl garantilidir. Sony Eurasia tarafından ithal edilmektedir. yazıyor.

Bir sorun olduğunda Sony Center'e gitsem ilgilenirler mi ?

Sony Xperia Z Ultra Fiyatı | Hepsiburada

Yanlış bilgi vermek istemem sana.Ama benim bildiğim paralel ithalat olunca kendi şirketleri servis yapıyor.Sakın araştırmadan tam cevabını almadan alayım deme.

Yanlış bilgi vermek istemem sana.Ama benim bildiğim paralel ithalat olunca kendi şirketleri servis yapıyor.Sakın araştırmadan tam cevabını almadan alayım deme.

Valla Sony Türkiye servisleri tarafından 2 yıl garantilidir dediğine göre Sony Center'e götürsem bir şey olduğunda bakarlar heralde ?

Geri