• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Parti Oluşturma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan carb10
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

carb10

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
0
Forumda gezindim yaklaşık bir saat kadar fakat bulamadım sanırım nereye bakmam gerektiği noktasında sıkıntılar yaşadım ama her yere baktım diyebilirim gözümden kaçtıysa eğer herkesten özür dilerim. 8/8 bir parti nasıl olur nasıl kurulup kasılır bu konuda bir rehbere ihtiyacım var, silkroad r merv serverinde oynuyorum bir tane parti yok herkes kendi partisini kurmuş bende aynı işi yapmam gerektiğini düşünüyorum saygılar herkese iyi eğlenceler iyi forumlar

2 çin 6 eu karakter ile

toplamda 8/8 pt oluşur.

1 çin nuker (int)
1 çin bow (str) veya bow (int)
1 cleric (str)
1 warrior (str)
1 bard (int)
3 wizard (int)

veya
2 bard (int)
2 wizard (int) olabilir.

yada
2 bard (int)
1 wizard (int)
1 warlock (int)

veya

yada
1 bard (int)
2 wizard (int)
1 warlock (int)

seçim size kalmış.

bard yan build leri cleric olabilir veya biri wizard olabilir cleric olmasında fayda var res vs açıdan.
warrior yan build cleric
cleric yan build i crossbow olabilir.

Son düzenleme:
Geri