• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Parti var (:

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472

Videodaki Film Adı : Asla Pes Etme :)

Beyler Herkez Güzel Remixli yabancı parçaları paylaşsın

Yeni Arabama Müzik yapiyorum :)

remix'den kastın ne tam anlayamadım. videosunda film sahneleri olan müzikler mi ? eğer öyleyse;

yok diğer türlü remix ise;

[BILGI]Skillet'in bütün şarkılarına bak derim, gerçekten güzeldir :)[/BILGI]

amacın ney anlıyamadim bilader remix yabancı şarkı diyorum türkü arabesk paylaşıyorsun

----------

remix'den kastın ne tam anlayamadım. videosunda film sahneleri olan müzikler mi ? eğer öyleyse;

yok diğer türlü remix ise;

[BILGI]Skillet'in bütün şarkılarına bak derim, gerçekten güzeldir :)[/BILGI]

bildimi remixler bunlarıda aldım :):):)

----------

Araban hayırlı olsun :)

teşekkürler caner :)

----------

Aynen araban hayırlı olsun.:)

teşekkürler :)

Aklıma youtube da gördüğüm parçalar geldi varsa şekerin patlayalım şekerim diye dalga amaçlı biraz dinledim ama sanırım arabada iyi gidebilir

Geri