• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Paten Kaykay BMX

KatilBiber*

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
43
Aydın ili yada Çevresi Paten Kaykay Bmx bisiklet sürenler varmı ?

Aydında sürücek yer yok malum bi Rampa felan lazım eğer Aydın da filan uğraşan varsa amacım toplanmak hep bir araya gelmek ve Özlem hanımdan parkur rampa filan yaptırmasını istiyecektim ?

Sağda solda sürmek olmuyor kesin şart rampa filan

Aslında Atatürk Meydanına bir rampa bölgesi yaptırmasını isteyebilirsin. Çeşitlilik olur orada :) Sadece havuz ve yürüme yoluyla olmaz bu iş yani :)

Aydınlılar tetikteymiş biri konu açsa da saldırsak diye nasıl topladın peş peşe Aydınlıları :D

Mugla/Bodrum ve Kocaeli/Izmitte MTB Dirt Jump ile ugrasiyorum malesef ulkemizde butur seylere ilgi yok. Sana onerim kendi parkurunu olustur. Gerekli olan seyler sadece kurek,su. Tabi sadece bisiklet icin. Kaygay ve patende bol sanslar anca okul bahceleri :)

Geri