• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Paypal, Aydınlatın beni :D

PanoramA

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
27 Haz 2013
Puanı
14
Beyler şimdi bende paypal var gittim ziraat bankasından hesab actım, bankamatik aldım. Biliyorsunuzdur paypal internette en çok sevilen ödeme şekli, iban'ı kaydettim paypala şimdi paypaldaki parayı ziraat bankasına yollayabilirmiyim.​

Yollayabilirsin.

4EBkPEt.png

7k4n.png

Son düzenleme:
Kerim ünlü oldun kardeşim.

Şimdi kankaların çoğalır, adını bile bilmediğin gerçek annen baban olduklarını idda eden insanlar çıkar.

Hiç birine inanma, paranı ezmek istersen ben burdayım :D

Son düzenleme:
Sakin olun beyler, öğeyi denetle akar. 3 TL var normalde fakir olduğum belli olmasın dedim :(

PayPal konusunda bana da yardım edebilicek olan varmı acaba ?

Kayıt olucam ama tam olarak ne yapıcağımı bilmiyorum.Biraz araştırma yaptım ama hep eski konular var.

Bildiğin normal bi websitesine kayıt olur gibi kayıt olucaksın işte. Farklı bişey yok.

haDjLpo.jpg

ntzpr4M.png

3UUiGSW.png

Burda ister kartını ekle, ister hesabına geç. Kartını sonra da ekleyebilirsin.

qkbu.png

Sonra hesabın

6gwb.png

Son düzenleme:
Bende hesap açacağım da Bireysel mi açayım Ticaret mi?

Benim bir de Ziraat banka hesabım var. Buna bağlayabilir miyim? Bağlayabilirsem şu son resimdeki yerleri nelerle dolduracağım? Yani kart numarası derken? Hesap no mu yoksa önde bir yazu var o mu? Ne la bu anlamadım bir şey rica etsem yardım eder misiniz gardaşlar? :D

qkbu.png

Son düzenleme:
bu paypala elimde vakıfbankın vermiş olduğu bir kart var 500 tl limitli bunu kaydedebilirmiyim acaba?

Geri