• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Paypal Bakiyem

GodIsCoking

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 May 2009
Puanı
52
Paypalda maxigame vip üyelik alıcak kadar param var ama ödeme yap'a bastıktan sonra illa kredi kartı tanımla diyor atla da denmiyor çözümünü bilen varmı ?

%99 boş reklam işinden kazanmışsın ki ben size boş hayallerle uğraşmayın demiştim

O parayı kullanabilmek için kredi kartını tanımlayacaksın başka hiçbir çaren yok

%99 boş reklam işinden kazanmışsın ki ben size boş hayallerle uğraşmayın demiştim

O parayı kullanabilmek için kredi kartını tanımlayacaksın başka hiçbir çaren yok
Kusura bakma birazdan söyleyeceğim laflar için ;
Boş boş konuşma şuana kadar 60tl kazandım fıstık gibide kullandım + kredi kartı tanımlamadan. Sadece banka hesabıma aktardım parayı o kadar.

banka kartı yazsakta olurmu acaba ?
Olur heralde. Sen dediklerimi yap.
1-Paypala gir kendi hesabını aç Hesabım>Para çekin>Banka hesabına para çekimi
2-Banka adını ve IBAN'ı gir.
3-Gerisini zaten yaparsın takıldığın yerde bana sorabilirsin veya google amcaya bana sorarsan cevaplamaya çalışırım.
NOT: Minumum çekim fiyatı 15TL dir.

Kusura bakma birazdan söyleyeceğim laflar için ;
Boş boş konuşma şuana kadar 60tl kazandım fıstık gibide kullandım + kredi kartı tanımlamadan. Sadece banka hesabıma aktardım parayı o kadar.

Bildiğim kadarıyla imkansız bu dediğin kredi kartsız

Havale yapamıyorsun çünkü

Edit:banka hesabıma aktardım diyip kredi kartsız diyorsunya seni tebrik ediyorum

@LegendM Banka kartıyla , kredi kartı bir değişiklik olmadıysa farklı şeyler diye biliyorum ama (:

Edit:banka hesabıma aktardım diyip kredi kartsız diyorsunya seni tebrik ediyorum
Kredi kartını tanımlayacaksın dedin ama ben kredi kartını tanımlamadan yapıyorum..

Soyadınız, kartınızdaki soyad ile aynı ise her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Boş reklam işlerinden 65TL Gelirim oldu, 2 defa aktarım yaptım. Herhangi bir sorun yok. (Ne sorunu olacaksa :D)

Dostum pek anlamıyorum bu işlerden ama kredi kartı ile banka hesabı aynı şey değil diye biliyorum ben :/

----------

Mert'in demek istediği internette kullanamazsın.
Dostum aslında benim Mert'e lafım yok ama yazdıkları ve yazdığı biçim biraz garibime gitti o yüzden cevap yazdım..:askk:

Geri