• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Paypal Hakkında Bi Sorum Vardı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Syndrome
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Syndrome

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ara 2014
Puanı
12
Beyler Paypal Hesabı Oluşturdum Kredi Kartı Kullanmıyorum Hesap Kartım Var Onu Ekledim Paypal a Ama Devamını Nasıl Yapcam Bulamadam Hesap Kartımdan Paypal a nasıl transfer Edicem Bilen Varmı Bu Konuyu :)

Sol tarafta paypal bakiyesi var onun altında para çek butonuna tıklayıp paranın gönderileceği hesabı seçiceksin, eğer eklediğin hesapta sıkıntı yoksa paranı en geç 1 hafta içinde hesabına gönderiyorlar :)

Sol tarafta paypal bakiyesi var onun altında para çek butonuna tıklayıp paranın gönderileceği hesabı seçiceksin, eğer eklediğin hesapta sıkıntı yoksa paranı en geç 1 hafta içinde hesabına gönderiyorlar :)

Sen olayı yanlış anlamışsın, arkadaş tam tersini yapmak istiyor...

Beyler Paypal Hesabı Oluşturdum Kredi Kartı Kullanmıyorum Hesap Kartım Var Onu Ekledim Paypal a Ama Devamını Nasıl Yapcam Bulamadam Hesap Kartımdan Paypal a nasıl transfer Edicem Bilen Varmı Bu Konuyu :)

Yanlış hatırlamıyorsam en son hesap kartı ile Paypal üzerinden işlem yapılmıyor idi, sadece kredi kartı ile işlem yapılabiliyordu. Yeni değişmişse bilemeyeceğim ancak hesaba kart eklediğinde ekstradan yapman gereken birşey yok, otomatikmen karttan çeker harcamalarını.

Yanlış hatırlamıyorsam en son hesap kartı ile Paypal üzerinden işlem yapılmıyor idi, sadece kredi kartı ile işlem yapılabiliyordu. Yeni değişmişse bilemeyeceğim ancak hesaba kart eklediğinde ekstradan yapman gereken birşey yok, otomatikmen karttan çeker harcamalarını.
Yanlış hatırlamıyorsun abi. Banka kartı ile işlem yapılmıyor Paypal'da. Sadece kredi kartı kabul ediyor.

Saolun Cevaplarınız İçin :) İlla Kredi Kartı Lazım Yani Sanal kredi Katrı Filan Diyolar O Nasıl Bişi Biliyomusunuz :D

Saolun Cevaplarınız İçin :) İlla Kredi Kartı Lazım Yani Sanal kredi Katrı Filan Diyolar O Nasıl Bişi Biliyomusunuz :D

Sanal kredi kartı : Sana fiziksel bir kart verilmiyor, sadece sana kart numarası, şifresi ve güvenlik kod vs veriliyor bunu istediğin yerde kredi kartı gibi kullanabiliyorsun. Bankaların çoğunda sanal kredi kartı oluşturabilmen için normal fiziksel bir kredi kartın olması gerekiyor ancak Garanti Bankasında böyle bir durum yok, sadece hesap açman yeterli banka sana sanal kredi kartı oluşturma imkanı veriyor. O sanal karta dilediğin kadar para yükleyip kredi kartı gibi kullanabiliyorsun her yerde geçiyor.

EnPara.com'u tavsiye ederim. Ben Muğla'nın bir semtinde oturuyorum. Şehir merkezine 35 dk uzaklıkta. Adam yağmurlu havada geldi, kartımı teslim etti, iyi günlerde kullanın dedi gitti. Banka ile işin yok. Aylık, yıllık giderin yok. Mis gibi abi. Kart çabuk kullanıma açılsın diye isimsiz kart gönderiyorlar, ama müşteri hizmetlerini arayıp; isimlisini talep edebiliyorsun. 5 iş günü içinde ulaştı bana. (Pazar günü istedim, cuma günü kart elimdeydi.) Üstüne üstelik, kartı almadan önce finansbank müşterisi iseniz, başvuru yaptıktan 3 dk sonra hesabı kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Accayip güzellikleri var. Nesine.com'a bakiye gönderdiğinizde 0,40TL kesiyor ama enparada o komisyonu banka karşılıyor. :)

Sanal kredi kartı : Sana fiziksel bir kart verilmiyor, sadece sana kart numarası, şifresi ve güvenlik kod vs veriliyor bunu istediğin yerde kredi kartı gibi kullanabiliyorsun. Bankaların çoğunda sanal kredi kartı oluşturabilmen için normal fiziksel bir kredi kartın olması gerekiyor ancak Garanti Bankasında böyle bir durum yok, sadece hesap açman yeterli banka sana sanal kredi kartı oluşturma imkanı veriyor. O sanal karta dilediğin kadar para yükleyip kredi kartı gibi kullanabiliyorsun her yerde geçiyor.

Teşekkür Ederim Bu İşime Yaricaktır Bu :)

Geri