• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Paypal hakkında bilgisi olan

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Tengri
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Tengri

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Mar 2012
Puanı
21
Arkadaşlar teyzemin isviçredeki hesabıyla paypal hesabı açıcamda BIC kodu istiyor buda bankaların swift kodu oluyor paypal da bu kodu yazmam için bana 6 hane veriyor ama kod normalde 11 hane bunun hangi kısmını yazıcam veya yazmıcam ? bilgisi olan varmı . Aynı şey hesap numarasındada geçerli sonu xxxxx-0 şeklinde tıreyı kabul etmiyor 0 ı yazmam gerekirmi? 1 kere yaptım onaylanmadı para çekemdiler bilgili olan varsa yardımcı olabiliremi?

Türkçemizi düzgün bir şekilde kullanarak, konu içeriğinizi tekrardan düzenler misiniz?

Türkçemizi düzgün kullanalım derken ? konu içeriğim paypal hakkında bilgisi olan bir arkadaş arıyorum net değilmi konu yer yanlışsa görevli arkadaş yardımcı olsun sevinirim

Bic Kodu bankaya özgü bir koddur hesap numarasının içerisinde yer almaz. Örneğin Garanti Bankasının Bic Kodu: TGBATRISXXX 'dir.

Hesabın bulunduğu bankanın adı + bic kodu diye Google'da arat bulursun. Türkçe yazıp bulamazsan İngilizce veya Almanca arama yap.

Bic Kodu bankaya özgü bir koddur hesap numarasının içerisinde yer almaz. Örneğin Garanti Bankasının Bic Kodu: TGBATRISXXX 'dir.

Hesabın bulunduğu bankanın adı + bic kodu diye Google'da arat bulursun. Türkçe yazıp bulamazsan İngilizce veya Almanca arama yap.

İlgin için teşekkürler fakat Banka kartının arkasında bankanın BİC kodu yazıyor veya internettede aynı numarayı bulabiliyorum . Fakat banka kartımın arkasında 11 haneli bir BİC kod var ama paypal 6 haneli BİC kod istiyor bu sıkıntıyı yaşıyorum onu çözemedim.

İlgin için teşekkürler fakat Banka kartının arkasında bankanın BİC kodu yazıyor veya internettede aynı numarayı bulabiliyorum . Fakat banka kartımın arkasında 11 haneli bir BİC kod var ama paypal 6 haneli BİC kod istiyor bu sıkıntıyı yaşıyorum onu çözemedim.

Hmm bilemiyorum ilk 6 hanesini girip denedin mi?

Geri