• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PayPal hakkında soru.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan FEFRT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

FEFRT

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Ağu 2009
Puanı
2
Ben bir paypal hesabı açmak istedim ancak paypal koşullarında +18 gerektiğini okudum.(ben 17 ) sonra araştırdım forumlara baktım insanlar doğum tarihini büyük göster kendi adına aç birşey olmaz yazmışlar peki ben sonra başkasına ait bir banka hesabına buna gösterebilir miyim yani paypala kayıt olduğum isim değilde başka bir isime ait olan bir banka hesabı ve yüksek gösterdiğim yaş sorun çıkarır mı? Benim dediğim gibi 18 yaş altı olup paypal kullanan var mı ?Bu konuda bir bilgisi olup benimle paylaşan olursa çok memmnun kalırım.

Sorun olacağını sanmıyorum pek. Başkasının banka hesabını gösterdiğinide hesap numarasından o kişinin yaşını saptayamazlar, söz konusu bile değil. Tek çıkabilecek sorun ki çıkacağını sanmıyorum neden banka hesap sahibi farklı neden Paypal bilgileri farklı derler bunun da önüne geçmek istiyorsan Paypal hesabını da hesap numarasını kullanacağın kişinin adı ile aç.

banka hesabı abimin üzerine ben biraz daha araştırayım o zaman paypal hesabı ile banka hesabı isimleri farklı olursa sorun yaratır mı diye son çare dediğiniz gibi yaparım abi. Birde aylık 750 tl limitini ücret ile mi kaldırıyoruz?

Cevabınız için çok teşekkür ederim bu arada abi.

Geri