• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Paypal Hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
arkadaşlar bugun hangi siteye girersek girelim alışveriş yaparken paypal kesin kullanılıyo ben daha önce hiç kullanmadım bir siteden domain almak istiyorum paypalın kullanımını anlatabilcek var mı üyelik aldım fakat kredi kartınızı tanımlayın diyo herhangibir kredi kartım yok maxigame üyeliği gibi dışardan bu hesaba havale yapıp sonra siteden alışveriş yapma imkanım var mı mesela postaneden bu hesaba para yatırıp siteden kullanabilir miyim ile kredi kartı şart mı bu sistemi kullanmak için yada bu hesaba yatırılan parayı nasıl çekebilirim ?

arkadaşlar bugun hangi siteye girersek girelim alışveriş yaparken paypal kesin kullanılıyo ben daha önce hiç kullanmadım bir siteden domain almak istiyorum paypalın kullanımını anlatabilcek var mı üyelik aldım fakat kredi kartınızı tanımlayın diyo herhangibir kredi kartım yok maxigame üyeliği gibi dışardan bu hesaba havale yapıp sonra siteden alışveriş yapma imkanım var mı mesela postaneden bu hesaba para yatırıp siteden kullanabilir miyim ile kredi kartı şart mı bu sistemi kullanmak için yada bu hesaba yatırılan parayı nasıl çekebilirim ?
Merhaba.
Kart şart. paypal senim kredi karti bilgilerini guvenli bir sekilde icin bir araci gorevi ustleniyor.
Parayi Paypal Nakit kartina ' kredi kartina ve banka hesabina cekebilirsin.

git bi migrosa yada ptt şubesine ininal kart çıkarttır 15 tl yatır aylık masraf 1 tl 5 tl de kart ücreti derken hesabına 9 tl yükleniyor daha sonra ininal sitesine gir üyelik girişi yap ininal bilgilerini doğrula ptt şubesinden kartına 5 ve katları şeklinde para yatırabilirsin ardından paypal hesabını aç mastercard adı altında ininal bilgilerini gir ve onayla ininaldan 3 lira çekicek paypala aktarıcak onay parası o işlem yaparken mesela paypalında 0 tl var bişey aldığın zaman otomatik ininaldan çekiyor. ayrıca 18 yaşından büyük olmana gerek yok ininal kart alırken ad soyada bile gerek yok manavdan alır gibi alıyorsun.

Geri