• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PayPal, Türkiye'ye Geri Dönmek İçin Çalışmalara Başladı

Lovecraft

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
2 Ağu 2014
Puanı
45
LQ4MBa.jpg

Geride bıraktığımız Haziran ayında Türkiye'den çekildiğini bildiren PayPal, Türkiye pazarına girmek için tekrar çalışmalara başladı.BDDK ile görüştüğü söylenen PayPal'ın, sunucularını Türkiye'ye taşışacağı belirtiliyor. Eğer PayPal sunucularının bize ait olan kısmı Türkiye'ye taşınır ise PayPal'ın önünde herhangi bir engel kalmayacak.

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden PayPal, kaybettiği lisansını en erken önümüzdeki sene geri alabilecek. Fakat bu lisansın 2017 yılı içerisinde tekrar aktif olacağı tarih henüz belli değil.​

Dün gördüm haberi gerçekten dönerse çok iyi olur..Haziran'da paypal kartımı kapattıgımdan beri her konuda eksiklik yaşıyorum.

Bir zahmet dönsün yurt dışına ödemenin en kolay yoluydu bir nebze mağdur olduk komisyon karşılığı paypal ile ödeme yaptırıyolar şuan..

Geri