• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PBE Üyelik

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shutetsu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shutetsu

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
31 Ocak 2013
Puanı
8
Arkadaşlar PBE Serverında fazla üyeliği oLanlar verebilir mi? Veya ne zaman kayıt olabilirim?

ocak ayından beri açılmad kolay açılmaz bu saatten sonra , bende bi arkadaştan aldım üyeliği seri şekilde açanlar var onlardan satıyorlardır heralde

Ortalama kaça satarlar ve satın alırsam güvenilir olur mu ? (:

vay be yaklasık 6 üyeliği bu forumdan bedava dağıtmıştım...

dostum pbe de her şeyin bedava olduğuna bakma sana çakıyorlar 250 pingi oyna bakalım, hiç bir işine yaramaz.

----------

sırf o konu için dağıtımı gören siteye kayıt olup direk bana mesaj atmışlar yaklaşık 50 mesaj sırf dağıtım yaptığım için kayıt yapmışlar.

250 pingle oynuyorsun fakat ben ne lagdan ötürü bir rahatsızlık gördüm nede bişi. Ordaki 250 burdaki 100 gibi bişi.

250 pingle oynuyorsun fakat ben ne lagdan ötürü bir rahatsızlık gördüm nede bişi. Ordaki 250 burdaki 100 gibi bişi.

orda burda fark etmes 250 benim için önemli sana çok gecikmeli gibi gelmiyodur ama ben alışık değilim öyle lee sin ward jump fail oluyor

Üyelikler kapandı . Bir daha açılmayacak gibisinden bir şeyler yazıyordu Lol Forum sitesinde ama bilmiyorum belli olmaz . Bir de her ayın 1 , 2 ve 3 'ünde açılmıyor o her zaman aynı olmuyor. En son açılma tarihi 25 Ocak 2013.

Geri