• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pc aksesuar öneri lazım

KanyeWest

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 Tem 2009
Puanı
3
Öncelikle teknik yardıma açmamamın nedeni yardım değil önerilerinizi almak benim philips kulaklığım vardı fakat bozuldu yani bir kulaklık lazım pc için istediğim özellikler dışarıdan içeri ses almasın dışarıyada pek ses vermesin aşırı ısınmasın kaliteli ve yüksek ses verebilsin ve fiyatıda çok aşırı olmasın.
Bunun dışında dün kart okuyucuma kartı taktığımda kırılıp içinde kaldı ve artık çalışmıyor bana önerebileceğiniz dahili kart okuyucu markası var mı acaba veya nereden temin edebilirim? Birde PC kasasının en önünde kulaklık mikrofon ve usb girişi oluyor onunda usb sini kırdım fakat kablonun adını bilmediğim için internetten araştıramıyorum adı nedir fiyatı nedir ?

Geri