• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pc ile ilgili bir soru

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Roba
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Roba

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 May 2009
Puanı
13
Beyler ben silkroad online oyuncusuyum yeni bir laptop aldım daha dogrusu alalı 3 ay oldu. sbotla 3 char acıyorum job kasmak ıcın ozellıklerım

1600 mhz 8 gb ddr3 ram

2gb nvidia gt 635m ekran kartı

i5 intel 3210m 2.5 ghz işlemci

1 TB hdd

marka : lenovo z580

laptopbu job kastıgım ıcın 7 24 acık tutuyorum baslayalı 4 gun oldu tahmını 1 ay gıbı bır sure job kasıcak sogutucum var bayagı ıyı sogutuyor
onun dısında sureklı olarak hıde clıent uyguluyorum acaba pc de herhangı bır sorun yasarmıyım şimdiden iyi gunler herkeze ve herhangi bir sorun
olmadan kac char acabılırım sonradan ramı sısırmıycek derece iyi gunler :)

en az 8 char açarsın 7/24 açık tutuyorsan bataryayı çıkar bataryasız kullan

en az 8 char açarsın 7/24 açık tutuyorsan bataryayı çıkar bataryasız kullan

teşekkür ederim . ama amacım 8 char açmak deıl sadece bılgısayarda 3 ya da 4 char acmakla 7 24 her hangı bır sorun yasarmıyım bunu mrk edıyorum :)

teşekkür ederim . ama amacım 8 char açmak deıl sadece bılgısayarda 3 ya da 4 char acmakla 7 24 her hangı bır sorun yasarmıyım bunu mrk edıyorum :)

arkadaşın dediği gibi bataryayı çıkart normal pc gibi fişle kullan soğutucunda iyiyse bi sorun yaşamazsın

Z580 kendim kullanıyorum bataryasını sök soğutucu olmasa bile sorunsuz çalışır:D Ama 1-2 günde bir bilgisayarı resetlemeni tavsiye ederim.

Arkadaşların dediklerinde katılıyorum batarya yı çıkartıp ta kullan bencede çok önemli bu benim laptopun bitmişti batarya max 15 dakika açık kalabiliyordu bilgisayar (: ısı konusuna gelince kendi laptop umdan örnek vereyim ben pc yi saatlerce kullanırdım nerede kullandığım farketmezsizin ısınırdı ama sorun çıkartmazdı sonradan ısınmadan mı kaynaklandı bilmiyorum ama bir arıza yaptı :// bende tabi ozaman lar 12 yaşında falandım belki bişeyi oynamıştır dedim açtım arkasını bişey yok kapat tabi (: sonradan servisine gönderdik , oksitlenme olmuş tam 1000 TL istediler :D sonra tanıdık bir bilgisayarcıya aynı makbuzu 1000 tl nin üstünü kapatıp :D yolladı servisine 400 tl ye yaptırdı oksitlenme olmuş arkası açıldığı için entegreler gitmiş yaptırdık 2-3 ay sonra yine aynı problem bu sefer sattım masaüstü pc mi yüksellettim masaüstü isterse 1 sene çalışsın tık demez :D
( laptop : sony vaio fz31m di )

Geri