• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pc kapanması

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fumetsu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fumetsu

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 May 2013
Puanı
126
Daha onceden herhangi bir oyunda fazla kapanma olmuyordu fakat bugunlerde 1 dakka bıle dayanmadan ısınıp kapanıyor klima vs. soğutucu herşey denedık,sistem ayarlarını dusurduk cpu %90larda hep genede çözüm bulamadık

özellikler:
intel core duo cpu p7450 2.13ghz
4gb ram
32bit

geforce G210M
AYRILMIŞ VİDEO BELLEĞİ 512MB

hemşehrim işlemci soğutucusu sorunsuz çalışıyor metal plaka değiyormu işlemciye

Hayır değmiyor kardeşim

----------

pc actim hard diskin asiri isindigini fark ettim digerleri cok sicak degildi

QX3P6V.jpg

krzMqm.jpg

nP6bzg.jpg

p432km.jpg

----------

1PW7Wj.jpg

dgen virusmu ?

----------

Dgen araştırdım virus çıktı pcye yeni format attık nasıl bulaşmış anlamadım her neyse
4AF55EB6A64FBD7332B2DC4187C13747.jpg

yolunu izleyerek sildim ve görev yöneticisindende kaldırdım reset attım cpu 21 düştü rahatladı be bilgisayar :S

dgen.exe virus evet düzeldiyse sıkıntı yok geçmiş olsun :) anti-virus kullan en azından bundan sonra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri