• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PC Kasası Taşıma Çantası

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan jWAiN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

jWAiN

Necromancer
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Mar 2011
Puanı
75
Arkadaşlar bildiğiniz, gördüğünüz bilgisayar kasası taşıma çantası var mı ? Arıyorum bulamıyorum ? Konforlu, darbelere dayanıklı bir çanta biliyor musunuz ? Var mı böyle bir şey ? Çok lazım.

Böyle bir çanta yok ise girişimciler için önerilmesi gereken bir sektör çıkar ortaya, Bilgisayar Taşıma Çantası diye :)

Notebook için falan eyvallahta kasa taşımak için çanta arayanını ilk defa duyuyorum :D Dostum dediğin şey pek imkan dahilinde durmuyor şahsen benim kasam 16 KG nasıl bir çanta bunu taşıyabilir boyutu desen masamın yarısı :D Bavula falan sığar anca heralde sırta takılacak ya da elde taşınacak bir kasa çantası olacağını pek sanmıyorum :D

Notebook için falan eyvallahta kasa taşımak için çanta arayanını ilk defa duyuyorum :D Dostum dediğin şey pek imkan dahilinde durmuyor şahsen benim kasam 16 KG nasıl bir çanta bunu taşıyabilir boyutu desen masamın yarısı :D Bavula falan sığar anca heralde sırta takılacak ya da elde taşınacak bir kasa çantası olacağını pek sanmıyorum :D

Ya kola sırta takmalıktan aramıyorum, kırılmasın içinde bir şeyleri diye, sağlam tutacak bir çanta :) 2. bir bavul mu taşıyayım yani ? :) Gerçi yapanları var.

Ben de bavul önerisinde bulunacaktım, bahs ettiğin item yok şayet olur ise piyasa bu işten para kazanır :D

Ya kola sırta takmalıktan aramıyorum, kırılmasın içinde bir şeyleri diye, sağlam tutacak bir çanta :) 2. bir bavul mu taşıyayım yani ? :) Gerçi yapanları var.

Şuan bavuldan başka bir öneri gelmiyor aklıma hep sağlamlık bakımından hep taşınabilir olmasından dolayı, evet yapanları var :D

Geri