• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PC oyun önerisi (sağlam bilgisi olanlar)

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Arkadaşlar merhaba online oyunların neredeyse hepsini oynadım oyun kalmadı :D pc oyunlarından fps dalında çok fazla oyun oynadım bana fps tarzı olur başka olur favori oyunlarınızı yazarmısınız boyut veya istedikleri önemli değil

Crysis ve cod serisi dışında olursa iyi olur :D

bence oyunlardan sıkıldıysan facete sayfa kur onla ugras :D fazla kişi gelirse belki para bile kazanırsın :) ama illede oyun diyosan online olarak lol'ü öneririm :)

o wa a a a a

amnesia
call of chulhu :dark korners of earth
Condemned 2: Bloodshot
BioShock
Phantasmagoria
cry of fear

yetmezse söyle

İstediğin oyun olsun Pes 2013 / Fifia 2013 / Farcry Serisi / Assassıns Cred Serisi / Hitman / Medal Of Honor / Max Payne 3 / Dead Island / Dead Space 2

forumda konusu olan oyunları söylerseniz bi zarar geleceğini sanmam. :)

Prototype 2, Devil May Cray 2, Sleeping Dogs [Sleeping Dogs'u öneririm gerçekten çok güzel bir oyun.]

Hawx olabilir bide Crysis3 mükemmel directx11 destekli ekran kartın varsa oyna onu söylemeyin demişsin ama oyna.

Geri