• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pc Parçaları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Zerooooo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Zerooooo

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Tem 2011
Puanı
1
Benim dandik eski bi bilgisayarım var.Bunu satıp yenisini alamadığım için 1-2 tane parçayı degişdirim dedim bari, o yüzden sizden yardım istiyorum.Pc Özellikleri şöyle :
İntel Core 2 Duo CPU E450 @ 2.2GHZ 2.00 GB RAM , 512 mb Radeon X1550 64- bit 230 w kasa

şimdi bunlardan hangisi degiştirirsem pc daha verimli olur.Şimdiden Teşekkürler

anakart modeli ne dostum onu söylersen ona göre bir yorum yapabiliriz.

sistem üreticisi : OEM
SİSTEM MODELİ : OEM
BİOS:Phoneix-AwaedBIOS v6 00pg

Oncelikle arkadasin dedigi gibi anakart modeli lazim anakart modeline gore max rami ; uygun islemci yi bulabilirsim mesela anakartin modeli biostar F49M17-FE(Uydurma) ise biostarin sitesinden bu anakarti bulursun.Orda uygun ve maximum ram islemci hakkinda bilgi verir direkt olarak adi yazar(bellek hizi vb.) ordan isimlerden arastirarak fiyat ve performansa gore en iyisini bulup alabilirsin

yanlış şeyleri yazdım 2 kere ya :D anakar modeli : FOXCONN 946 7MA Series

öncelikle kullandığın parça uyumu çok önemli misal 4ghz işlemcin 16 gb 800mhz ramin hybirdssd hdd li bir kasada malzemeler hızlı gözükse de
ramin çalışma frekansı az olduğu için işlemciden gelen veriler tıkanacak sistem oradan sonra yavaşlayacaktır bu verdiklerine bakarak bu kasada yeni bir ekran kartına ihtiyacın var

gt630 bilgisayarına uyuyorsa eğer tavsiye ederim fiyatı 150 tl idi sanırım

daha düşük fiyata oyunları kasmadan açan bi ekran kartı var mıdır acaba mesela payday 2 yi benim şaunki sistemin en düşük ayarlarda bile kasarak çalışıyor payday 2 yi normal oynayabilecegim ekran kartı varmıdır

Dostum oyunlari kasmadan calistirmak icin ya 150-200 tl yi gozden cikaricaksin(en az.) yada risk alip 2. El satin alacaksin.

ya ben öyle en son çıkan oyunları açsın demiyorum ama iyi bişe olsun vereceğim paraya degsin

gt630 işini görücektir ekran kartı kaynaklı bir donma vs yaşatmaz.

Geri