• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pc toplama

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GLaDOS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

GLaDOS

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
58
Arkadaşlar max 1500tl bütçeli kasa toplamak istiyorum. Oyun oynanabilen en azından bu sene çıkan sroda 8-9 çar açabileceğim hızlı bi kasa bu kasa topllama sitelerinde. monitör klavye fln bnde var

valla kardeşim dolar vs bu kadar yüksekken o paraya güzel pc biraz zor toplarsın

en azından sro oynatsınn bari :d

----------

kkd9Qq.png

Emre'nin dedigini diyicem.

Bende 1senedir bekliyordum,düstü düsücek derken,rekor seviyeye ulaşti,bunu gördükten sonra aciliyetin yoksa bekle diyemiyorum,önümüzde daha koalisyon,hükümet,belki tekrar seçim vs bilmemne derken düsermi bilemiyorum,ama sunu diyebilirim paraya yazik suan tam 3kati durumda..

Emre'nin dedigini diyicem.

Bende 1senedir bekliyordum,düstü düsücek derken,rekor seviyeye ulaşti,bunu gördükten sonra aciliyetin yoksa bekle diyemiyorum,önümüzde daha koalisyon,hükümet,belki tekrar seçim vs bilmemne derken düsermi bilemiyorum,ama sunu diyebilirim paraya yazik suan tam 3kati durumda..

nolcak bnde bilmiyom zamanında 750 tllik pc şimdi 1800tl
ama elimde bozuk laptoptan başka bişey yok en son bilgisayarcılara gitcem belki ellerinde kalan vardır

Son düzenleme:
8gb ram 2gb ekran kartı 2 bin den 900 e dusmusdu dun gazetede gordum teknosada bıraz arastır

nolcak bnde bilmiyom zamanında 750 tllik pc şimdi 1800tl
ama elimde bozuk laptoptan başka bişey yok en son bilgisayarcılara gitcem belki ellerinde kalan vardır

Ayni ben,simdi cep telefonu kullaniyorum :)

Söyle yapicaz biraz kafa yordum o ise malum 1senedir bekliyordum.Diyelim sistemi topladin karar verdin hangi parçalar olucagina, bu parcalari internetten alicaz atiyorum hepsiburada'dan bu tarz net üzerinden satis yapan sitelerde cok degisik kampanyalar oluyor,örneğin 500tl üzeri alisveris yapana 100tl hediye ceki veriyor.

Yada yine 500tl üzeri alisveris yapana taksit imkani sunuyor gibi,atiyorum 1500tllik bir sistem topladin 3 defa ayri ayri 500tllik alis veris yaparsin diyelim 25tl indirim mi yapiyor hop 75tl cepte, rami bedavaya almis olursun yada bir parcanin özelligi artmis olur,sisteme birsey diyemiyorum,mobilden baglaniyorum benden bu kadar :)

Bu arada kampanya,örnek olarak siteye girer girmez karsima cikti,sen bu sekilde arastirarak daha iyisini bulabilirsin.

World Card Kampanyası

akıllı telefonlar piyasada fazla rağbet gördüğü için buna bağlı olarak oem bilgisayar parçaları, laptop / bilgisayarlarda bir artış oldu.
şu an ki teknoloji mobile kaydığı için bilgisayarlar ilerleyen zamanlarda biraz daha yüksek fiyatlarda satılacak gibi görünüyor.
bilgisayar satışı yapan mağazalarda kampanyaları takip edin 1700 lira ya (intel i7 işlemcili 8 gb ram 2gb ekran kartlı) istediğniz tarzda laptop veya bilgisayar bulabilirsiniz.

Ayni ben,simdi cep telefonu kullaniyorum :)

Söyle yapicaz biraz kafa yordum o ise malum 1senedir bekliyordum.Diyelim sistemi topladin karar verdin hangi parçalar olucagina, bu parcalari internetten alicaz atiyorum hepsiburada'dan bu tarz net üzerinden satis yapan sitelerde cok degisik kampanyalar oluyor,örneğin 500tl üzeri alisveris yapana 100tl hediye ceki veriyor.

Yada yine 500tl üzeri alisveris yapana taksit imkani sunuyor gibi,atiyorum 1500tllik bir sistem topladin 3 defa ayri ayri 500tllik alis veris yaparsin diyelim 25tl indirim mi yapiyor hop 75tl cepte, rami bedavaya almis olursun yada bir parcanin özelligi artmis olur,sisteme birsey diyemiyorum,mobilden baglaniyorum benden bu kadar :)

Bu arada kampanya,örnek olarak siteye girer girmez karsima cikti,sen bu sekilde arastirarak daha iyisini bulabilirsin.

World Card Kampanyası

haklısın bide arkadasların dediği gibi etraftaki mağazalara bakmak lazım

Geri