• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pc'nin saatini GMT2 nasıl yapabilirim?

GeneRaLc2

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 May 2011
Puanı
55
arkadaşlar pubg lite oynayacam hata ile karşı karşıyayım. UTC saat dilimi istanbul var. GMT +2 Seçeneğine ulaşamıyorum bilgisayarda. lütfen yardım edinnnn

- - - Güncellendi - - -

pardon gmt+3 nasıl yaparım_??? win10 kurulu

00ZgkZ.png

JVGN4J.png

zaman ayırıp yardımcı olmaya çalışıyorsun teşekkürler ederim. pc ye yeni format attım. çerezleri nereden nasıl temizleyebilirim. oyunun bana verdiği hata şu : sunucular meşgul,lütfen daha sonra tekrar dene diyor. ama arkadaşlarım paso girip çıkıyor. bende böyle birşey diyor

zaman ayırıp yardımcı olmaya çalışıyorsun teşekkürler ederim. pc ye yeni format attım. çerezleri nereden nasıl temizleyebilirim. oyunun bana verdiği hata şu : sunucular meşgul,lütfen daha sonra tekrar dene diyor. ama arkadaşlarım paso girip çıkıyor. bende böyle birşey diyor

Rica ederim ccleanar'ın ücretsiz sürümü ile yapabilirsin temizliğini

CCleaner - Free Version

Geri