• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pek Yakında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Akyl
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Akyl

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
100
Malum Cem Yılmazın yeni filmi giden izleyen var mı? İzlemeye değer mi?

Dün gittim hokkabaz tadındaydı yani sırf gülmek için gidilecek bir film değil ama cmylmz filmi elbet gülüyorsun iyi film bekleme git derim apo.

daha izlemek kısmet olmadı fakat nereyi açsam bu filmin reklam fragmanlarını görüyorum reklama bile sağlam bütce ayırdıklarına göre film nasıl gerçekten merak konusu :D

Nerede görsem Hokkabaz tadında diyolar.İzlediğim en iyi Cem Yılmaz filmiydi.O halde buda güzeldir.Zaten gülmelik filmleri pek sevmem böyle daha iyi gideyim bende bari biara :D

eyvallah beyler gidicektim zatende bi yorum alayım dedim :D yurtta zaman geçmiyor matematiğe gömülüp geceleri program yazıyorum :D

çok kötü değil film ama patlayıcı yerleri de var. izlenmesi gereken filmler arasına alabilirsin ;)

Bastan asagi komedi degil, cok soft bir film ne aglatiyor ne gülmekten kiriliyorsun. Ancak filmden ciktiktan sonra yüzünde tatli bir mutluluk oluyor :)

Ben gitmeyi düşünüyorum , bir filmde cem yılmaz oynuyorsa izlenir , Kadroyu zaten arog-gora-yahşi batı biliyoruz hepsi birbirinden iyi..Yani sende git değer kesinlikle :D

Bastan asagi komedi degil, cok soft bir film ne aglatiyor ne gülmekten kiriliyorsun. Ancak filmden ciktiktan sonra yüzünde tatli bir mutluluk oluyor :)
Tam istediğim gibi.134 dakika biraz uzun geldi bu gün gidicektim üşendim :D yarın gece gideyim bari 21.45 seansına.Hokkabaz gibi diyorlar hep doğru demek.Ağır komedi unsuru yok.Hafiften mutluluk verici sevimli bir film.Her Şey Çok Güzel Olacak var izlemedim onu ama oda öyle bir film sanırım.

Gitme. Filmin sonunda CemYılmaz ölüyor.

oldu-o-zaman-biz-kalkal%C4%B1m_175865.gif

Film en iyi Cem Yılmaz filmi.Espriler felan yerinde ama filme gitmeden önce izlemediyseniz Eşkıyayı izleyin derim :D 1996 Şener Şen'in oynadığı.

Şimdi sinemadan geldim.Berbat bir film.

Fazla pohpohlamayında gidince beğenmesi daha zor olur :D

Cem yılmaz'ın yaptığı diğer filmler gibi bu da acayip kaliteli bir film, yav kalite akıyor filmden

Öyle ince espiriler,ince alıntılar vardı ki anlamayana normal film gibidir ama filmde hüzün,komedi,aşk,eğlence,hayal ne ararsan hepsi vardı
birde filmin başındaki Cem Yılmaz'ın (6. Polis olan karakterindeki) bakışı çok etkiliyor, o kadar ustaca oynuyor ki sanki gerçekmiş gibi hüzünlü bakıyor

Cem yılmaz'ın yaptığı diğer filmler gibi bu da acayip kaliteli bir film, yav kalite akıyor filmden

Öyle ince espiriler,ince alıntılar vardı ki anlamayana normal film gibidir ama filmde hüzün,komedi,aşk,eğlence,hayal ne ararsan hepsi vardı
birde filmin başındaki Cem Yılmaz'ın (6. Polis olan karakterindeki) bakışı çok etkiliyor, o kadar ustaca oynuyor ki sanki gerçekmiş gibi hüzünlü bakıyor

Eşkıyayı izlemişmiydin film içinde bir detay daha var ki spoiler vermiyeyim gerçekten güldürdü :D Eşkıya'yı mutlaka izlemek lazım zaten başlı başına kaliteli bir filmdir eşkıya.Birde konuyu bilmiyordum ben böyle bir şeyle karşılaşınca çok keyif verici bi film oldu.

Eşkıyayı izlemişmiydin film içinde bir detay daha var ki spoiler vermiyeyim gerçekten güldürdü :D Eşkıya'yı mutlaka izlemek lazım zaten başlı başına kaliteli bir filmdir eşkıya.Birde konuyu bilmiyordum ben böyle bir şeyle karşılaşınca çok keyif verici bi film oldu.
bir değil birsürü koymuşlar çatladık gülmekten

Geri