• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Penaltı kaçtı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GLaDOS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
istediğin kadar at kaçırdın bedavadan golü kıs kıs gülmüştür benfica ;)

baroni kaçırdı ama çok üzüldü ağladı hıç bir kupa o göz yaşlarından daha değerli değilidir bence

Bırak allah aşkına böylesine itici bir futbolcunun o penaltıyı kaçırmaya lüksü yoktur.Onu oraya penaltıyı kullan diye dikenlerin allah belasını versin.

baroni kaçırdı ama çok üzüldü ağladı hıç bir kupa o göz yaşlarından daha değerli değilidir bence
değerli abi baroni ağladı diye fener kupayı mı almayacak? İsterse günlerce ağlasın yada takımdan ayrılsın o kupa bu sene müzeye gitsin.

Fenerbahçe 2. yarıda gol atamazsa Cristian eleştirilen isimlerin en başında gelicek.

Bırak allah aşkına böylesine itici bir futbolcunun o penaltıyı kaçırmaya lüksü yoktur.Onu oraya penaltıyı kullan diye dikenlerin allah belasını versin.
Ne alaka ? futbolcu kaçırabilir atınca iyi süper on numara oluyorda kaçırınca niye her şey o adama yükleniyor?

Bizim forumda malesef penaltının %100 gol olduğunu sanan ve kaçtığında oyuncuya lanet okuyan tipik futbol konusunda boş konuşan insanlar var .... Penaltı kaçırmayan kaç ünlü topçu tanıyosunuz ?

// Herkes süper oynadı kalitemizi ortaya koyduk bütün oyuncularımızın ayağına sağlık..

Bizim forumda malesef penaltının %100 gol olduğunu sanan ve kaçtığında oyuncuya lanet okuyan tipik futbol konusunda boş konuşan insanlar var .... Penaltı kaçırmayan kaç ünlü topçu tanıyosunuz ?

// Herkes süper oynadı kalitemizi ortaya koyduk bütün oyuncularımızın ayağına sağlık..

Sorun penaltının kaçması değil Baroninin kullanması.O penaltıyı ona kullandırtmak hata zaten ki bir topa ancak o kadar kötü vurulabilirdi.Baroni neden hala ilk 11 de çıkar aklım almıyor.Takım finale oynuyor ve ilk 11'inde baroni,bazen caner gibi 5 para etmez adamlar forma şansı buluyor.Adamlar orta sahada Sneijderle oynuyor biz Baroniyle ama Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğüdür ne kupa büyüklüğüdür.Fenerbahçe büyüklüğü başka bir büyüklüktür der avuturlar kendilerini.Bal gibide bizden çok daha kaliteli takımı ve kadrosu var

Bu tür önemi çok yüksek olan maçlarda penaltıyı futbolcunun kaçırma gibi bir lüksü yoktur bana göre.Ayrıyeten maça kazanmış gözüyle bakmıyorum 1-0 hiç tatmin edicek bir skor değil oynanılan oyuna göre.

benfica maçın sonucuna razıydı durduramıyordu fenerbahçeyi çünkü ve taraftar da çok etkiliydi ıslık sesleri bize bile geliyordu tv başında olmamıza rağmen. Buna rağmen şans faktörü biraz fenere uzaktı... 1-0 a sevinmişlerdir aslında maçı 3-0 kaybetmeleri içten bile değildi. İkinci maçta ''ahh o ilk maçta kaçırdıklarımız'' demek zorunda kalmazlar inşallah;)
NOT: Fenerli değilim ama baroni yerine webo kullansa o penaltıyı daha iyi olurdu ;)

Son düzenleme:
Bu tür önemi çok yüksek olan maçlarda penaltıyı futbolcunun kaçırma gibi bir lüksü yoktur bana göre.Ayrıyeten maça kazanmış gözüyle bakmıyorum 1-0 hiç tatmin edicek bir skor değil oynanılan oyuna göre.

Hep direğe takıldılar oynanan maç bence güzeldi , hatta son zamanlarda gördüğüm en iyi Fenerbahçe'ydi.Özellikle Gökhan Gönül'ün hırsı dikkatimden kaçmadı.
Penaltıya gelirsek %100 gol olacak diye birşey yok.Biraz da şans işi.

Geri