• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pencere hangi yöne bakıyor?? XD

Aktiflik
K.Tarihi
21 Mar 2010
Puanı
0
22100011.jpg

internette gezerken buldum :D

ilk baktığımda sağa bakıyodu dikkatli bakınca sola doğru olduğunu gördüm inşallah günmeye bakıyodur yoksa güneş girmez :D

Sola bakıyor.. Sağ tarafa doğru düşününce oynuyor ama sola düşününce oynamıyor o yüzden sola doğru bakıyor..

Sağa yukarı bakınca sağa bakıyor sol aşağı bakınca sola bakıyor ama pence sağa bakıyor cunku o tip pencereler ıcerı acılmaz dısarıya dogru acılır ıcerıye dogru kapanır, aslına bakarsanız tamamen yanıltma bence Düz :D

Hepiniz Yanlış Söylediniz :D
Pencere Sağa Bakıyor Çok Basit Bir Noktaya BAKICAKDINIz :)
Resime Bakın ;)
Dışarı Çıkık Sola Bakınca İçeri Giriyor sanki ama üstünde giremiyor.İşaret Ettiğim Yer Giremiyor.
Bu Yüzden Tek Çare Sağa Bakıyor :)

e5c743f2.jpg

nr4c9zvb.jpg

Yukarda pencere sağa doğru açılmış gibi yapılmışken aşağıda sola doğru açılmış gibi gözüküyor... Ee buna göre doğru şıkkı olmayan bi soruya yanıt veremeyiz.

az daha incelersem kafayı yiyecem :D bırakın istediği yere baksın

Sol alt köşe ve Sağ üst köşeye baktığından her iki yöne açılmıştır.Fakat böyle birşey olmıyacağından bu bir çelişki sorusudur.

Beni felsefeye bağlatmayın :D

Geri