• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Penta Kaçarsa

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Superior
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Superior

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Haz 2010
Puanı
6
Şimdi 2. Quadram pentayı kaçırmak çok kötü birşey içim acıdı durumu anlatayım :D

Adamların inhibitörü aldıktan sonra geri çekiliyoruz bastilar bizim malphite i kesiyorlardı bende double yaptım ulti ile itemlerde var 3 atiyorum elisa stunladı slash attım uzaklasıp onu kestim 3 yedi hatun triple kill oldu 3 kisiyiz 2 kisi daha öldü bilmiyorum sonra birisi kaçti base e onu kovalayanı kestim Quadra Kill canım azdı zaten mudo hp yarıda daldım penta penta diye kesti beni :D Alttan penta ! penta ! yazıyorlar bi mutlu oldum yani , Video olsa daha güzel olurduda hiç quadra yapabilecegim aklima gelmedi :D

Buradada resim;
adszdwe.png

Geri