• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pepsi Talon Kampanyası Hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Paramore
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Paramore

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eki 2012
Puanı
0
Bildiğiniz üzere (bilmeyenlerde öğrensin) pepsi facebook uygulamasında 3 adet pepsi ürünü şifresine talon dağıtımı yapılıyor ancak 1 haftadır denememe rağmen alabilmiş değilim. Günlük 40 kişi ile sınırlıymış ve saat 12.00 - 15.00 arasındaymış. Tamam herşey güzelde hergün tam 12 de açmaya çalışıyorum sayfa açılmıyor 12.05 te rastgele geliyor şifreleri giriyorum zaten şifreleri okuyana kadar embesil sistem günlük limit doldu yazısı pat diye geliveriyor. Alabilen varsa talon bunun bi taktiği filan yok mu ya delircem alamadım 1 hafta oldu şifreler elimde kaldı :angry:

google chrome ile dene çerezleri falan sil bende bi ara denedim 3 gün falan olmadı bidahada denemedim 1 talon için uğraşmaya değmez okadar 4800 ıp

Geri