• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pes 2013 Demo Çıktı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AquA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AquA

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Şub 2011
Puanı
19
pes-2013.jpg

Evet beyler beklenen oyunun demosu çıktı. Şutlar harika istediğiniz yönü verebiliyorsunuz direğe isabet ettirip içeri girmesi harika, seyirciler değişmiş daha coşkulu, iyi oyunlar
:kheart: Link'ten indirebilirsiniz.

[video=youtube;g_AEnlru08c]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=g_AEnlru08c[/video]

Bildiğiniz üzere oyunda çoğu şey kapalı oluyor demoda bu da Unlocker ;

FW7jq.png

Link

Son düzenleme:
BlackPearl kapandığından beri oynuyorum çok güzel paslar atılıyor artık adam direk içeri giriyor :D

Öncelikle demo olduğunu biliyorsundur :)
Ayriyetten copa del falan yazıyor 2 yanında santos flamengo falan 4 takım var.
Biraz sabır et yamaları çıkıyor takımlar ekleniyor :)

Ben Fifacıyım ama bi indirip göz atıcam ne kadar iyi olursa olsun fifadan vazgecmem o ayrı mesele:D. Ama umarım pesciler oyundan zevk almıstır :D

okadar beğenmedim saçma saçma topu ayağından açıyor, şutlar hızlı gitmiyor.

4 ülke 4 brezilya takımı var italya almanya ispanya portekiz ülkelerde grafikler aynı ama oynanış değişmiş daha bi güzel

Geri