• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PES 2013 | Gamescom Trailer

CheeBam*

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
12 Şub 2012
Puanı
76
2q0tzbq.png

Pes bu sene bence hayal kırıklığı hala darbe motorunu getirmediler oyuncular robbottan ibaret.​

pes 13 ıyı değıl gıbı de pes 14 sağlam olcak gibime geliyor çunku fıfa daha ıyı olucak gıbı 13 de 14 de pes gerı alır gıbı gleıyor :D

Seneye görün seneye motor değişecek şimdidan çok iddialılar pes 14 için :D

Bende PESciydim fakat Fifa yı oynadıktan sonra yapıcak birşey yok. Ben oyunda gerçekçilik arıyorum ronaldoyla vurdugum her şutun girmesini değil.

Fifa gelişiyor PES Yerinde sayıyor fakat idolum ve oynadığım oynayacağım oyun tabiki PES :)

Pes candır yaa :) Fifa bana gerçekçi gelmiyor çok ağır gibi ne bilim o kadar da iyi değil yani pes2013 demosunu oynadım harika bişey oyuncu hareketleri falan hele topun ağırlığı çok iyii :)

Fifa bizim oynadıgımız süper lig pes ise ispanya premier. Fakat fifa gerçekçilikte pese on basar

Geri