• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pes 2013 mü Pes 2012 mi ? (Kasma sorunu var)

Kirbythelast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
85
bugün pc'ye pes 2013 indirdim arkadaşlar fakat maçlarda ilk yarı sorun yok; 2. yarı kasma problemi başlıyor. win7'de pes 2012'de bu sorunu yaşamıyorsun dediler ve pes 2012 indiriyorum fakat yine aynı sorunu yaşayacaksam ps3 almak için sebebim olacak.:cf:

sistem özellikleri olarak: 4 GB ram, i5 işlemci, win7 64 bit, ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 540M

ksqm9.png

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim:shm:

çözünürlüğü düşürsen? muhtemelen ikinci yarıya doğru ısınmaya başladığı için kasıyor,ona bir çare bulmalısın,yoksa bence pek kötü değil sistem.

Valla benim pc seninkinin yarısı özellik bakımından ama hiçbir sorun yaşamıyorum.Oyunun grafik ayarlarıyla oyna derim.

çözünürlüğü düşürsen? muhtemelen ikinci yarıya doğru ısınmaya başladığı için kasıyor,ona bir çare bulmalısın,yoksa bence pek kötü değil sistem.

ısınma sorunu var. Soğutucu yetersiz kalıyor diyebilirim. Sistem ayarlarını düşürdüm fakat değişen bir şey olmadı. pes 2012'de aynısını yapar mı diye düşünüyorum

kardeşim indirirken dikkatli indir crack yapan gruplarında oyunları değişik oluyo ondan olabilr mesela Reoloded'den indirmeye özen göster

ısınma sorunu var. Soğutucu yetersiz kalıyor diyebilirim. Sistem ayarlarını düşürdüm fakat değişen bir şey olmadı. pes 2012'de aynısını yapar mı diye düşünüyorum
Isınma sorununda işlemci fazla ısındığında kitlenme,resetlenme veya kasma olabiliyor.Seninki masaüstü galiba yeni bi fan alıp veya hali hazırdaki fanı temizleyip termal macun sürerek ısınmayı azaltabilirsin.Isınmanın haricinde yazılımsal sorunlar da olabilir combofix kullan.Bence sorunu çözmeye çalış,alternatif oyunlara yönelme çünkü sistemin kötü değil.

Isınma sorununda işlemci fazla ısındığında kitlenme,resetlenme veya kasma olabiliyor.Seninki masaüstü galiba yeni bi fan alıp veya hali hazırdaki fanı temizleyip termal macun sürerek ısınmayı azaltabilirsin.Isınmanın haricinde yazılımsal sorunlar da olabilir combofix kullan.Bence sorunu çözmeye çalış,alternatif oyunlara yönelme çünkü sistemin kötü değil.
özelliklerine bakarsak laptop olması lazım cihan ısınma sorunundan kaynaklanıyordur büyük ihtimal :)

Geri