• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pes 2013 ' ü Yorumluyoruz !

MustafaKemalist

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Tem 2009
Puanı
11
maxigamelogo.png

Evet arkadaşlar pes 2013 ün internete düşmesinin ardında artık birçok pes manyağının eline geçti. Bende böle bir konu açarak hataları , güzel taraflarını yorumlayalım istedim. Ben başlıyım ;

Grafik olarak geliştirilmiş hoşuma gitti.Pes 2012 deki gibi barcelona ve real madrid tanrı değil her top önlerinde kalmıyor fakat ronaldo çok abartılı oynuyor. Orta sahayı geçmeden vuruyorum kaleci zor çıkarıyor :D Messi yi daha denemedim birazdan deniyicem ama sanırım onunda ayağını yapışan bir top görücem gibime geliyor. Menüler hoşuma gitti görsellik ve düzenin muhteşem uyumu diyebilirim. Oynadıkça yorumlamaya devam edicem.​

valla ronaldoyla orta sahanın biraz ilerisinden plaseyle gol atdım o derece abartılı yani ronaldo

Messi yi denedim top cambazı denir ya aynı o şekil adamın ayağına top yapışdı. Hareketleri öteki oyunculara göre çok çok çok daha rahat yapabiliyorum messi ile yeni pes tanrıları messi ve ronaldo olmuş malesef beğendiğim bir özellik ise ; her topu rakipden kaptığınızda artık faul vermiyor gerçekten akıcı bir oyun sağlamış konami

Ölü yaprak vuruşu felan çok güzel oluyor pes2012de yapması okadarda kolay değildi hareketler çok rahat yapılıyor 12 de bazen hareket yapınca oyuncu yere düşüyodu kendini atıyordu burda öyle değil

Geri