• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pes 2014 Hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Jokzilla
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Jokzilla

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 Ocak 2013
Puanı
2
Beyler sizce pes 2014 nasıl?Dün aldım yükledim biraz kötü gibi geldi sonra Konamı'nin yayınladığı yamayı falan yükledim biraz daha iyi oldu.Oynanış olarak çok zevkli buldum paslar vs.Fakat güçler bana biraz saçma geldi.Mesela örnek olarak Bayern Münih takımının güçleri.Ribery,Robben geçen sene daha çoktu güçleri ve bu sene daha iyi işler yapmalarına rağmen güçleri düşmüş.Güç olarak bir kaç eksiklik gördüm.Ama oynanmayacak bi oyun değil.Yeni bi lig açıcam hangi takımla hangi ligde açsam sizce?

Beşiktaş veya Bayern Münih ile açmak isterdim fakat ligleri yok hatta oyunda Beşiktaş bile yok. :D

Pes2014 ateri oyunu gibi fifa en iyisi :)

GT-I9500 cihazımdan gönderildi
Fifa fan alert! demek isterdim ne yazık ki bu sene pes atari oyunu gibi oldu oynamaya bile değmez ps3 cafe işleten bir tanıdık var müşteri geliyor pes14 ü istiyor takıyorum 10dk oynuyor pes13 ü istiyor diyor oyun beklentileri karşılayamamak la kalmadı çokta altında oldu bu sene :)

Pes'e heveslenmiştim.Fifa 2014 mü diyosunuz şimdi tabi o daha iyiyse onu alalım bari? :)

Dün pes 2014 indirdim sonra oynadım gerçekten atari oyunu tekrar pes 2013 indirdim onu oynuyorum :D

Fakat oynanış tarzı olarak pes2013den iyi şut çekmek vs.vs.

Bireysel Görüşüm Pes 2014 Görüntüsü Grafiği Biraz Kötü Olsa Da Oyun Kalitesi Yaptığı Vuruş Frikik Ve Şutlarda Mükemmele Yakın Bir Performans Veriyor Diye Düşünüyorum.

Pes14'ü çok beklemiştim.Beklemez olaydım.

Konami nostalji yapıp beni 1990 lere götürdü o derece :D

Pes 14 ü dün oynadım. Pesi çok sevmeme rağmen ciddiyim oyun 25 TL olsa para verip almam ps3e. Bukadar saçma mantıksız kötü bir pes görmemiştim. Pas 2-3 saniye gecikmeli geliyor duran toplar çocuk oyuncağı gibi. Aksine Fifa da tam istediğim gibi çok seri olmus çok güzel olmuş.

Tam tersine bende oyunu çok beğendim öyle 1 kişiyle alıp herkesi çalımlayıp gol atamıyorsun takım oyunu yapman gerekiyor

aslında oynamasını bilene çok iyi artık oyun zorlaştı kontrol zorlaştı eskiden bir tuşla topa hakim olabiliyordun şimdi ise topa hakim olabilmek için oyuncuyu kendin yönlendiriyorsun ve ben hiç sıkıntı çekmiyorum :D ve önüme geleni yeniyorum isteyen varsa ifadesi alınır :D Forever Pes 14 :D

aslında oynamasını bilene çok iyi artık oyun zorlaştı kontrol zorlaştı eskiden bir tuşla topa hakim olabiliyordun şimdi ise topa hakim olabilmek için oyuncuyu kendin yönlendiriyorsun ve ben hiç sıkıntı çekmiyorum :D ve önüme geleni yeniyorum isteyen varsa ifadesi alınır :D Forever Pes 14 :D

Aynen katılıyorum şimdi takım oyunu gerekiyor öyle Ronaldo - Messi falan tek basına orta sahadan topu alıp gidemiyor

Tam tersine bende oyunu çok beğendim öyle 1 kişiyle alıp herkesi çalımlayıp gol atamıyorsun takım oyunu yapman gerekiyor

Kesinlikle Doğru hakimiyeti sen kuruyorsun bilgisayar değil oyun dediğin böyle olur ama doğru biraz grafiiği kötü olabilir.

O dediğin özellik Fıfa11'den beri var ;)

Her ne olursa olsun top kontrollerinin gelismis oldugu bir oyunda ben gorsellikte ararim ne oyle halisaha gibi

Bi arkadaşım söylemişti konami pes 2014 ü ps 4 için tasarlamış o yüzden ps3 ve pclerde grafikler vs kötü diye ne kadar doğrudur bilmiyorum

Pes2014 ateri oyunu gibi fifa en iyisi :)

pes 2014 ateri gibi değil sanırım sen yamayı yüklememişsin görüntüsü bulanıklık yüzünden öyle onun içinde yama çıktı şuan grafikleri 10 numara

Geri