• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pes 2015 Setting

Franck Ribery

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 Şub 2013
Puanı
5
Beyler pes 2015 yükledim fakat setting de tam ekran,pencere modu değişmiyor.Pencere modunda kalıyor tam ekran ayarlayıp kaydetsem de.
Veya düşük,orta,yüksek görüntü kalitesinden değişmişyor.Düşükte o ayar ve diğer yani orta ve yüksek seçenekleri kapalı tıklanmıyor.
Çözümünü bilen varsa acil yardımlarını bekliyorum.

Laptopsa 2 ekran kartın vardır.Settingse sağ tıkla grafik işlemciyle çalıştıra tıkla ordan yüksek performanslı işlemciyi seç.Oyuna girerkende aynı işlemi yap.

Geri