• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pes 2015 Tanıtım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan FastSpy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

FastSpy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
5 Mar 2011
Puanı
128
aPJoBO.jpg

Trailer;

Pes 2014 daha iyi olacağı kesin bunun :D İyi Seyirler Yorumları bekliyorum

şahsen alsam fifayı alırım pes 2014 berbattı zaten fifa 15 alırım turkcell super lig oynarım. :D

Futbol oyunu oynayan kaldı mı ya fifa nedir pes nedir :D Araba oyunu aç maç oyunu aç maç oyunu oynucam diyen çocuklar gibi :D

The bomb has been planted.

Futbol oyunu oynayan kaldı mı ya fifa nedir pes nedir :D Araba oyunu aç maç oyunu aç maç oyunu oynucam diyen çocuklar gibi :D

The bomb has been planted.
LoL ' den yüz bin kat daha iyidir , hiç değilse ailene küfür eden insanlar yok..Ayrıca bana göre pes kız oyunudur FIFA 15 foreve :D

Edit : LoL oynadığın için bende onu örnerek vererek konştum..

Pes 14 kötü olabilir zaten bunu pes yapımcıları kabul etti.Pes 15'de telafi edeceklerini açıkladılar,bakalım inşallah güzel olur.

Ben şahsen hala pes 2013 oynuyorum :D 2015 umarım hayal kırıklığı yaratmaz.

Bende hala pes 13 :shd oynuyorum pes 14 gibi yaparlarsa 15 i de oynanmaz

pes 14 oynamadım daha dandik dediler oynatmadılar :D pes 15 iyi olur heralde geçen seneki hatayı yapmazlar

Eskiden PES Fifa'dan daha gerçekçiydi. Şuan için aynı şeyler söylenemiyor. Fifa arayı kapattı bence. Ama yine de PES tercihim :D

Eskiden PES Fifa'dan daha gerçekçiydi. Şuan için aynı şeyler söylenemiyor. Fifa arayı kapattı bence. Ama yine de PES tercihim :D

Fifa arayı kapattı mı :))))) Pes arayı kapatsın da bakalım hele :D

Satış rakamlarına bak bakalım arada neler var...

Pes Türkiye'de tutuluyor, onun sebebi de belli,

herşeyde olduğu gibi değişime açık değiliz... takım tutar gibi parti tutmakvs vs...

Pes 2013 güzeldi ama 2014 de s*çtılar.Bu senede iki oyunu alacağım ama Fifa 15 bence bir adım önde çünkü Türk Ligi olacak.

Geri