• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pet Yakalama Klavuzu

TuRkStOrM

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
5
I. Öncelikle Pet Yakalama Skilini Açmamız lazım peki nasıl. R ye basıyoruz yada skill penceresini açıyoruz “other” butonuna tıklayıp alttan “life” kısmına giriyoruz Sağ Tarafta En üstteki skill Capture Skili bu skili artiliyoruz (60 LvLden sonra açılıyo). Diğer skilleri de açabilirsiniz ben bi sakınca görmedim skill point yemiyolar çünkü. Capture skilinin en kötü yanı cooldown u 10 dakika yani 10 dk da bir deniyoruz ve her deneme başarılı olmuyo. Ve pet yakaladıkça skill lvliniz artiyo başarılı yakalamada 10 proficiency başarısızda 1 prof. kazanıyosunuz.

II. Bu skili bullanmak için Petciden ağ almanız gerekiyo... Tam hatırlamıyorum ama Pet lerin olduğu kısımda en sonra ağ şeklinde zaten görünce anlarsınız ve fiyatı 5g.

III. Sadece üzerinde <Capturable> yazan petleri yakalayabilirsiniz...

IIII. Yakalayacağımız pete saldırıyoruz HP si %50 nin altina dustugunde Actigimiz capture skilini kullanarak peti yakalayabiliriz... Skili kullanmak için çantamızda ağ olması zorunludur... ve unutulmaması gereken diğer konu skill her zaman başarılı olmuyo hatta çoğu zaman başarılı olmuyo o yüzden sabırlı olmamız lazım :D

Night OwL

82234413.jpg

Bu güzergahta uçar durur bu kuş yakalamak için 20Yards mesafeli aoE skiliniz olmasi lazim yoksa yere indiremez vede vuramazsiniz

FireRock

66596334.jpg

KEsin bi yeri yok bu alan içinde çıkıyo

Chubby Baby

Kunlunda ortadaki donuk gölün altında çıkıyo girmek için ejderhanın tepesinde ışınlanma noktası var yada portal lari satiliyo tradede ancak içerdeki Guardiana dikkat edin Zeplin'e 13k crit vurmuştu :D

Little Deer
Incense Valleyden S.Border 'a ışınlanır ışınlanmaz S.Borderdaki ışınlanma yerinin arkasında çıkıyo geçiş biraz kasvetli en azından ben geçemedim ama onunda portallari satiliyo

Diğerlerini tam bilmiyorum

[BILGI]Alıntıdır!!![/BILGI]

Peki bn şuan 49 lwl'im o seviyeye ulaştıgımda ve pet yakalama zamanım geldiginde bana yardımcı olurmusunuz ?

Server:Shura/ Realm 10
Nick:Parthenia

Geri