• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Peugeot 206 Alıcam yardım beklıyorum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Rhydon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Rhydon

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
16 May 2014
Puanı
7
S.a arkadaşlar Seneye okul bitince kendi arabamı almak istiyorum tabi kendim alacagım için bütçem biraz kısıtlı 206lar hoşuma gıdıyor fiyatıda ucuz 15 bin tlye temız bulabilirim diye düşünüyorum dizel araba azda yakar sizin tavsiyeleriniz nedir beni 1-2 sene idare edermi :)

kutu gibi araba ya hiç rahat değil Allah korusun kaza yapsan tahtalı köy banko :)

Git Fiat Albea 2010 2011 al hem yakıtlarıda güzel hemde fiyatı 19 bin tl civarı temiz veya fiat bravo al sedan hemde fiyatları 13 15 bin tl arası :) paran olsaydı honda fd6 al derdim :)

Git Fiat Albea 2010 2011 al hem yakıtlarıda güzel hemde fiyatı 19 bin tl civarı temiz veya fiat bravo al sedan hemde fiyatları 13 15 bin tl arası :) paran olsaydı honda fd6 al derdim :)

Albea hiç hoşuma gitmiyor fiatlar pek iyi değilde honda hastasıyım ilk arabam 206 olsun 2.si honda yada scirocco olur :D

Yakıtını da düşünerek al aracı derim.Albea alırsan peugot'dan geniş ve ucuza binmiş olursun.Ama illa 206 alacağım diyorsan sağlam yüksek model ve temiz az kullanılmış bulursan al derim.Ama bakımını cartını curtunu servis felan soktur o araclar pek hor kullanılıyor nedense.Binince bir spor havası katıyor insana :) Bayandan alman çok daha iyi olur.

ben tercihlerimi söyledim hoşuna gitmemesinin sebebini anlayamadım acıkcası dağ bayır çimen istersen yanla :D elimden geçmeyen araba degil hani kullanmış birisi olarak söyliyorum peugeot hiç bir şekilde önermiyorum ben hem pejo kullandm hem bmw hem honda hem fiat araçlarını yani yakıtı hesaplıyıp söyledim sana fiat albealar arkadaşın dediği gibi olaya yaklasırsan olmaz taksiye çıkar falan filan onlar boş iş tam bir aile arabası 1.3 multijet yakıtı hiç yok rahat olursun fiata 50tl benzinle 1 hafta gezersin hondayla 1 aksam maximum 2 aksam mantık evliliği yap diyorum sana ayrıca kutu gibi araba pejo sıkar bayar :D şahsen ben hecbek aracları sevmiyorum daraltıyor beni :)

Geri