• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Peynir soslu burger yapıyoruz.[Patates-salam]Burger king gibi olsun diyenler gelsin

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Bu gün boş boş otuturken ulan niye hamburger yapmayımki dedim ve o müthiş burger king lezzetini aramak için yola koyuldum :'(Tabiki koşa koşa bime gittim hazır patates sosis ve hamburger ekmeği aldım.Eve geçtim göz kararı 3 burger çıkacak kıyma aldım sadece kimyon ve tuz ile yoğurdum ondan sonra efendim patatesleri kızarttım köfteyi pişirdiğim tavada sosisleri kızarttım sonra bir güzel yağlı kağıda dizdim hepsini üzerine efsanevi çedar peynirini tek tek tek tek attım o benim hayatımın anlamı onsuz olmaz. güzelce fırında 30 saniye erittim sıcacık hepsinden burgere paylaştırdım ve sonuç.

Burger kingden tek eksiği=Ekmek yumuşaklığı.

Emin olun mükemmel oluyor afiyet olsun.

rgw6s.jpg

rgw78.jpg

[FONT=&quot]edit123123[/FONT]

Son düzenleme:
Güzel görünüyorlar birgün bende yemek yaparsam atarım buraya :)

sonra diyorlarki obez sayısı neden artıyor ! ulan gelin bi net alemini araştırın erdo yemek yapıyor foruma koyuyor millet acıkıyor biz napalım :D

Bu arada birebir aynısı olmuş ayırt etmekte güçlük çekiyorum erdo :)

küçük boy büyük boy modelleri de çıkacak mı :D

bu arada konuyu ekledim, istanbula eve gidince deneyeceğim :D en kötü senden sipariş veririz :D

sadece içindeki eti peynir sosu ile karıştırsan daha iyi bir görüntü olabilirdi :D

Eyvallah :D
Eline sağlık elin temiz demi lan. :D
Tabi olm :D
sonra diyorlarki obez sayısı neden artıyor ! ulan gelin bi net alemini araştırın erdo yemek yapıyor foruma koyuyor millet acıkıyor biz napalım :D
Yapıcak bişey yok :D
Bu arada birebir aynısı olmuş ayırt etmekte güçlük çekiyorum erdo :)
Tam aynısı olmasada güzel oldu :D
küçük boy büyük boy modelleri de çıkacak mı :D

bu arada konuyu ekledim, istanbula eve gidince deneyeceğim :D en kötü senden sipariş veririz :D
Dene olmazsa yardımcı olurum :D
sadece içindeki eti peynir sosu ile karıştırsan daha iyi bir görüntü olabilirdi :D
Olsun böylede iyi :D

Geri