• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PF Ezreal Alırsam...

Paramore

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eki 2012
Puanı
0
Herkese merhaba ;

Uzatmadan sorumu sormak istiyorum PulseFire Ezreal zamanında %50 indirimliyken almamıştım ve şimdi almak istiyorum eğer alırsam icon ve profil banner gelir mi ? Gelmeyecekse 3250 yerine birçok şampiyon için skin alıcam bilen biri varsa aydınlatsın lütfen :beer

oyunu bırak gitsin skin almaya bile degmez 10-15 yaş arası veletlerle doldu oyun ve 200maç oldu hala bronz 5 teyim sayelerinde artık hiç zevk vermiyor.

oyunu bırak gitsin skin almaya bile degmez 10-15 yaş arası veletlerle doldu oyun ve 200maç oldu hala bronz 5 teyim sayelerinde artık hiç zevk vermiyor.
Bronze 5 deysen demekki oraya aitsin. MMR'in dusukdur bronze 4'e ait degilsin demekki yeni elo sistemi böyle.

Evet benim bildigim gelir.
Yani şey için sordum hani bazi iconlar belli zaman aralıkları için geçerli oluyordu inşallah bunda böyle değildir alalım bakalım ;)

----------

Vallahi bi arkadaş grubun olsun skype açın 5 kişi girin rankede bak o zaman zevkli mi değil mi konuşuruz trollüyosanda beraber trollüyosun bundan güzeli var mı :)

yok icon banner geliyor daha 1 hafta önce arki aldı :D
Tamam zaten aldım anında geldi icon banner keyfini çıkarıyorum şu an sağolun yinede :shm:
Sırf PF skin var diye adam hırs yaptı farmı çalıyo şu an
:pispis

Son düzenleme:
pulsefire olan çok var geçen oyuna girdim bizim takımda 4 kişide pf var (ben dahil ) artık okadar esprisi kalmadı

Geri