• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshop Actions >> Kullanım Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaoZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

KaoZ

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Tem 2009
Puanı
152
Photoshop Actions >> Kullanım Rehberi

Actions Nedir ?

actions bir nevi hazır photoshoptur. önceden bir resimde yaptığın işlemi başka resimde hiç uğraşmadan 2-3 saniyede yapmanızı sağlar.

Nasıl Kullanılır ?

1) ilk olarak actions uygulayacağımız resmi açıyoruz.

mr8irm.jpg

2) sağ taraftaki menüden ''action''a basıyoruz. Ardından kullanıcağımız action'ı seçip play tuşuna basıyoruz.

2rpwtb8.jpg

33axi88.jpg

ben çerçeve action'ı kullandım. 1-2 saniye bekliyin.

sonuç:

j9byja.jpg

İnternetten Buldum Action. Peki Nereye Kaydedicem ?

Yereldisk C > program files > Adobe > Adobe Photoshop cs2 > Present > photoshop actions

(♥_♥)(♥_♥)(♥_♥)(♥_♥)(♥_♥)(♥_♥)(♥_♥)(♥_♥)(♥_♥)(♥_♥)(♥_♥)(♥_♥)(♥_♥)(♥_♥)(♥_♥)(♥_♥)(♥_♥)(♥_♥)(♥_♥)(♥_♥)(♥_♥)(♥_♥)(♥_♥)(♥_♥)(♥_♥)(♥_♥)(♥_♥)

konu bana aittir. anlatımda bana aittir. resimler bile:D

konuya action kaydetmede eklenicektir yakın zamanda:'(

cs4 ü yükledim ama bu hafta sınav haftamız ondan sonra action kaydemeyide eklicem konuya:'(

Lafolya hmmmNick tanıdık geldi ama tanımıyom aynı zmndahmmmNeyse saol yorumlar için görevimiz :D

konuya action kaydetmede eklenicektir yakın zamanda

Konu T0bi tarafından (16-09-2009 Saat 07:33 ) değiştirilmiştir.

Şu anki tarih :12.06.2010 :D

1 yılın dolmasını bekliyon heralde Eklemek için :D

Hyr uğraşmak istememiştim :D Şöyle yapalım sen anlat sen editle. Bence daha mantıklı.

Geri