• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshop Cs5 İmza Yapımı [Videolu Anlatım]

Transparent

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Tem 2009
Puanı
17
29mt6ic.png

Yoğun İstek Olursa Derslere Devam Edebilirim Arkadaşlar.

ByForks Sunar...

http://www.mediafire.com/?87fur8718hijisz

Video,İmza Textureleri Mevcuttur İçinde.

Renderlar İçin Bu Siteyi Ziyaret Edebilirsiniz : PSD-Dreams - Click & Load

Yukarıda Dosyanın Rar Şifresi
Kod:
maxigamerz.com

NOT : Arkadaşlar İmza Kafam Kadar Olmuş Videoyu Çekerken Miyoptum Sanırım :D Boyut Çok Büyük Hiç Güzel Durmuyor Videoyu İzlerken Görürsünüz . Boyutu 400-130 Olarak Yapın.

Halada Ben Yapamadım Diyorsanız Buyrun Messi Hazır Yazısız İmza Bari Yazı Yazın :D

2qnxems.png

Son düzenleme:
Emeğine sağlık.Ayrıca render sitesi içinde teşekkürler.

Son düzenleme:
Boyutunu küçültmek için videonun programlar var onları kullan 7zle sonra upla bence 130 mb + onlarla baya iner.

Ne Biliyim Ya Videolarla Aram Yoktur Bu Arada Saol Mysterious Herkezin Öğrenmesini İstedim :)
Bir Teşekkür Yeter.

Sen Et :D

----------

Bide Arkadaşlar Yazıklar Olsun Ya Okunma 172 Yorum 3 Kişiden Ve 2 Teşekkür Bir Sürü İnsan Gördüm Bu Konudan Yararlanıp İmza Yapan Ama Ne Yorum Var Ne Bişey Gerçekten Yazıklar Olsun..

İşime yaramadı ama mutlaka birilerinin işine yaramıştır teşekkürler

Teşekkürlan :D ellerine sağlık brom ya helal ;)

Keşke videoyu bir video paylaşım sitesine upload etseydinde daha rahat izleyebilseydik ^^ Yinede lleine sağlık

Geri