• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshop Download Buton Yapımı (Resimli)

TheOttoman

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Haz 2009
Puanı
190
[IKAZ]
Evet arkadaşlar bazı konular için dosyalar upload ediyoruz ve onları daha da renkli kılmak için resim ekliyoruz. Sizde kendinize özel download butonu yapabilirsiniz.
[/IKAZ]

Geçelim Derslimize ...

1. Öncelikle yeni döküman açıyoruz. 400x400 olabilir.Yeni bir katman açıyoruz Ctrl+Shift+N. Shifte basılı tutarak bir daire çiziyoruz (Elliptical marquee tool) ile .
-Ve içini bir dolgu rengi ile doldurup blendig ayarlarına geliyoruz.

Gradient Ayarları...
adm1dqf.jpg

Bevel and emboss ayarları
adm2p.jpg

İnner Shadow Ayarları
adm3t.jpg

2.Yeni bir katman açıyoruz Sonra custom shape tool kullanarak ok çiziyoruz.
adm4d.jpg

3.Free transform kullanarak yönünü belirliyoruz ve seçili hale getiriyoruz. Ctrl+Enter
Seçili halde iken gradient aracını alıyoruz şekildeki gibi yarısı beyaz yarısı transparan
seçiyoruz.
adm5.jpg

4.Ve seçili oku yukarıdan aşağı çekiyoruz.
adm6.jpg

5.Yeni bir katman açıyoruz eliptical marque tool ile bir elips şeklinde daire çiziyoruz
içini gene gradient tool ile dolduruyoruz. Ve yazımızı yazıyoruz

KOLAY GELSİN SAYGILAR !

Bende kimse yorum yapmayacakmı acaba diye düşünüyordum yorumun için ty.

güzel paylaşım ama bi video eklersen daha iyi anlaşılabilir bence

Güzel Ama dikkat edersen yanları tırtıklı olmuş.O göze hoş görünmüyor.Ama Tabiki Dahada Güzeli Yapılabilir.:-x

rapidshare download butonu yapımı olarak başlığpı deiştirsen ii olucak gibi :D

Eyvallah , süper paylaşım ..

Ben denedim bir tane fena olmadı :

2rh49wj.jpg

Geri