• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshop Giriş Ekranı Değiştirin ( Resimli Anlatım )

TheOttoman

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Haz 2009
Puanı
190
316as8k.png

Photoshop Giriş Ekranı Değiştirin - ( Resimli Anlatım )
Değişik bir konu ile yine karşınızdayım . Photoshop klasik giriş sayfalarından sıkılanlar için güzel bir konu olduğunu düşünüyorum. Çok kolay bir şekilde giriş resmini değiştireceğiz.

Not : Yeni resmimizin boyutları 624x354 olsun.

1) Bize 3 parça lazım. Aşağıda gereken 3 parçanın resmi bulunmaktadır.

2exm14h.png

2 ) Proğramımızı yüklüyoruz ve PsArt.dll'yi proğramın sol üst köşesindeki dosya iconunu sayesinde açıyoruz.

3) Ardından Aşağıdaki resimleri uyguluyoruz.
25gx6hv.png

4) Resmimizi buluyoruz ve üstüne iki kere tıklıyoruz. ( Resmin üstüne değil resim yazısının üzerine menüden) Ardından resimdeki gibi yeni resmi seçiyoruz.

rtqdyt.png

Geldik son aşamaya File>Save File as ( Ctrl+S ) ve Adobe Photoshop klasörüne PSArt adında kaydedin.
m8nx1s.jpg

İşlem tamamlanmıştır.

Not : Resmin arka rengini beyaz yapınız.

Benim yaptığım hiç güzel durmadı o yüzden resmi koymak istemedim. Yapanlar konu altında örnek resimleri koyabilirler.

Saygılarımlar ;)

İlle değiştirecen diye bir şey demedim ki değiştirmek istiyorsan değiştirirsin ;)

kişinin neresini kötüledim acaba? Şimdi seni mi kötülüyeyim yani? ben konu hakkında yorum yaptım.

Geri