• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PhotoShop Hakıkında Destek

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan XecutioNR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

XecutioNR

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
26
Arkadaşlar Ps 'ye merak saldım ve nereden başlayacağımı bir türlü bulamadım nette bakıyorum ama herşey çok karışık geliyor. Bana öğretin demiyorum ama bana bir harita çıkarabilecek hangi programlar lazım fln bunları açıklayabilecek birileri varsa özelden yazarsa sevinirim yada skype adresim snwstrm13@gmail.com
Şimdiden Teşekkürler.

Şimdi şöyle birşey söleyeyim o kadar çok şey okudum ki herşey allak bullak oldu . benım kafamda ki herşeyi silip sıfırdan başlamam lazım bi yol gösterici lazım yani kendi başıma kafadan iş yapmak istemiyorum eğer bu işle ilgiliyseniz mail yoluyla yada skypeyle ulaşırsan gerçekten büyük iyilik yapmış olursun :)

Hangi sürümünü kullanıyorsun? Arayüz farkı var ona göre birşeyler tarif etmeye çalışalım

Geri