• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshop ile Pırlanta Kolye Yapımı (Resimli Anlatım)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan WeWereRock
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

WeWereRock

sy5wyf.jpg

iwsm0n.jpg

2hx9l3a.jpg

23vb7z8.jpg

11kumqg.jpg

33lnmdx.jpg

8z4eag.jpg

Son düzenleme:
konularının hepsi yanlış yerde şimdi taşıyorum onları bir daha dikkat et. bu uyarı olsun ve ctrl + v yaptıgın konuların altına alıntıdır ekle ...

LegendM Güzel kardeşim bunun neresini düzenliyeceğim ben .. reklamı yok birşeyi yok .. yazı türünde birşey dğeilki bu hepsi resimden oluşuyor + hepsi ctrl v değil çogunun anlatımı bana ait dostum.

Tamma işte dedimki bunu alıntı yaptım fakat öbürlerini ellerimle hazırladım dedim ya caner yaw :S tamam işte silsem suç silmesem ayrı laf ediyorsunuz

Geri